Pazar Yeri Ürün Takas Oranları

'Yardım ve Sorular' forumunda Methis Dragon tarafından 5. Şub 2016 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Pazar yerindeki ürünlerin birbirlerine göre belli takas/trade oranları var mıdır, varsa nelerdir ve neye göre ne şekilde (örn. alt-limit üst-limit gibi) belirlenirler?

2. MaryMcFLY

MaryMcFLY Well-Known Member

O işin kuralını bulunduğun lonca belirler ama bir kuralı yok

3. Teşekkür ederim yanıt için... Peki, herhangi bir loncaya bağlı değilsek, yani bireysel ticarette örneğin ihtiyaç duyduğum X ürününe karşılık olarak teklif ettiğim Y ürünü arasındaki oranı tamamiyle kendimiz belirliyoruz ve bunun bir alt ya da üst limiti yok... Doğru mudur, böyle mi anlamamız gerekiyor?

4. Noname

Noname Emekli

Alt yada üst oran max olarak örnek veriyorum 50 adet e 100 adet şeklinde yada 100 adete 50 adet şeklinde yani 2 katından fazla istenemez.Onun dışında bir kural yada ürüne göre limit yok. E tabi 50 keresteye 100 adet mıknatıs istemekte olmaz :)

5. esscape

esscape Member

aynen öyle loncaya bağlı değilsen tek isen oranların hepsini kendin belirliyorsun
    ama teklifi belirlerken 2 katından fazla kuramıyorsun

6. Teşekkür ederim, çok daha açıklayıcı oldu yanıtlarınızla... Max. (1 < 2) oran oldukça makul görünüyor npc tüccarların abartılı (1 < 10) oranlarıyla kıyaslayınca..!

7. Noname

Noname Emekli

Rica ederiz.Sorunuz Yanıt Bulduğundan Konuyu Kilitliyorum.İyi Oyunlar Dileriz..
    Forge Of Empires Türkiye Takımınız..

EskiKurt bunu beğendi.

En üst
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.