• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyunun iyice cılkı çıkmış.

• Konuyu başlatan DeletedUser36370
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36370

Guest
Başlıktan anlıyacağınız gibi oyun iyice ölmüş artık. Oyun yönetimi oyuncu kaybetmemek adına atık multi hesaplara ya da bırakılan hesapları başkasının yönetmesine izin veriyor ve hiç bir işlem yapmıyor. Nerdeyse tüm dünyalar multi hesaplarla dolmuş ayrıca oyunu bırakanların hesapları başkaları tarafından yönetiliyor. Fakat oyun yönetimi sağ olsun oyuncu kaybedeceğiz diye hiç bir işlem yapmıyor. Bu oyun ilk açıldığında bunlara hiç müsammağa gösterilmez direkt olarak kapatılırdı. Oyunun ilk açıldığı zamanları bu konuda özler olduk. Fakat şimdi bunlara hiç bir işlem yapılmaz oldu. Açılan multi hesaplar bırakılan hesaplar olsun bu sayede bazı loncalar bazı dünyalarda at koşturur oldu. Size oynadığım F dünyasından örnek vereyim. Diriliş ve asalet loncasında bu şekilde bir çok hesap vardır. Bu hesapları tarafımızdan inceliyor ve gerekli şikayetleri yapıyoruz. Fakat yönetim oyuncu kaybetmemek adına hiç bir işlem yapmıyor. Öyle oluncada bu loncalar oynadıkları dünyada istedikleri gibi at koşturuyor ve işlem yapıyorlar. Fakat bizim gibi adil bir oyun oynamak isteyen kişiler bu yapılanlar karşısında eziliyor. Belki bu yazdıklarımdan sonra hesabım kapatılacak ya da açtığım bu konu direkt olarak yönetim tarafından silinecek. Silindiği sürece ben bunları tekrar yazmaya devam edeceğim hesabım kapatılmazsa.
Saygılarımla.

DeletedUser36370

Guest
Screenshot_14.png

Şimdi sizce bu 2 hesap aynı kişilere ait değil mi? Bu 2 hesapları şikayet etsek ilk önce işleniyor kısmına alınır sanki hesaplar inceleniyormuş gibi. Belki hesapları incelerler ama oyuncu kaybedeceğiz endişesi ile hesaplarda bir şey görseler bile işlem yapmazlar ve belli bir süre açtığınız ticketıda cevaplandı kısmına alırlar, Onun için siz siz olun kendinizi boşu boşuna yorup bu konularda ticket açmayınız.
Saygılarımla.

DeletedUser36370

Guest
Merak etmeyin bırakmak isteyen kişiler zaten oyunu bırakıyor. Bıraktıklarında da hesaplarını oyunda aktif olan kişilere veriyor ve o kişiler o hesaplarıda yönetmeye başlıyor. Bu şekilde her dünyada bir sürü hesap mevcut.

DeletedUser36370

Guest
Onun için kendimi yorup yukardaki 2 hesabı şikayet etmeyeceğim ama bir şey yapılacağını zanneden birisi var ise şikayet edebilir.

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Onun için kendimi yorup yukardaki 2 hesabı şikayet etmeyeceğim ama bir şey yapılacağını zanneden birisi var ise şikayet edebilir.
Zannetmek.. yerinde bir kelime olmuş.. Gerçekten oyun anlamını ve amacını yitiriyor.. Adam E dünyasında programıni kalibre etmek için kusatma atacağım diyo.. bakıyoruz haritaya girişlerde parti var.. Ve tespit edilecek bir uygulama yok.. sırf pc si hızlı diye iyi savaşçı diye multi hesaplarla gelip savaşanlar mı dersin.. sırf lsa da adı olucak diye lonca üyelerinden sifrelerini isteyip bi hesapta hakki bitince digeriyle devam edip lider olmak isteyenler mi.. gercekten katılıyorum..

DeletedUser36259

Guest
Şu futbol etkinliğinde olanlara şahit olunca şunu anladım. Hani adam dükkanı kapatacaktır aslında ama kimseye çaktırmaz. Son bir iki vurgun peşine düşer. Kimden ne koparırsak artık der. :)

serdalca08

Well-Known Member
Hakaret ve aşağılayıcı konuşmadan dolayı mesajınız silinmiştir.Lütfen daha dikkatli olalım.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Yazan kişiler arasında kadin olmadığı icin acaba bu söylediğini üzerime mi alınmalıyım..:rolleyes:

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

abree

Member
4653 adlı eklentiyi görüntüle

Şimdi sizce bu 2 hesap aynı kişilere ait değil mi? Bu 2 hesapları şikayet etsek ilk önce işleniyor kısmına alınır sanki hesaplar inceleniyormuş gibi. Belki hesapları incelerler ama oyuncu kaybedeceğiz endişesi ile hesaplarda bir şey görseler bile işlem yapmazlar ve belli bir süre açtığınız ticketıda cevaplandı kısmına alırlar, Onun için siz siz olun kendinizi boşu boşuna yorup bu konularda ticket açmayınız.
Saygılarımla.
Bahsettiğin 2 hesabın sahiplerini bilmesem inanacam yani :)

00KIYOSHI00

Well-Known Member
4653 adlı eklentiyi görüntüle

Saygılarımla.
Ikisiyle de karsilastım...
Siz dogru yoldaysaniz o yolda yurumeye devam edin..bir gün bu seyleri yapanlar sıkılacak

serdalca08

Well-Known Member
Mültici ash26 forge of empires temiz kalmalı lütfen bu oyundan defol! .Kisaca yazdım uzunca anla!

DeletedUser36430

Guest
1594065932280.png
Bunu yazmanız ( Bu 2 hesapları şikayet etsek ilk önce işleniyor kısmına alınır sanki hesaplar inceleniyormuş gib ) bence çok büyük bir gaf ve şaşkınlık kaldı ki sizde bir zamanlar bu takımda görev alıp Admin lik seviyesine yükselmiş ,eski bir takım üyesisiniz ,burada ve panel de görev yapan hiç bir arkadaşımızı bu kadar mesnetsiz ve acımasız eleştirmemelisiniz ,kaldı ki bu işi yapan arkadaşlarımız bu işi tamamen gönüllük esası na göre yapmaktadır , yukarıda yazdıklarınızdan dolayı emin olun tüm takım size çok kırıldı ve üzüldü , görev yapan arkadaşlarımız bende dahil şirketin bilgisi ve izni olmadan hiç bir işlem yapamayız ,yani sizin eski zamanlar da ki gibi salla başı al maaşı dönemleri ve kılıç bende istediğimin kafasını alırım dönemleri sona erdi . bundan sonra ki paylaşımlarınız da daha özenli olacağınıza eminim ,keyifli oyunlar dilerim ....

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
4654 adlı eklentiyi görüntüle
Bunu yazmanız ( Bu 2 hesapları şikayet etsek ilk önce işleniyor kısmına alınır sanki hesaplar inceleniyormuş gib ) bence çok büyük bir gaf ve şaşkınlık kaldı ki sizde bir zamanlar bu takımda görev alıp Admin lik seviyesine yükselmiş ,eski bir takım üyesisiniz ,burada ve panel de görev yapan hiç bir arkadaşımızı bu kadar mesnetsiz ve acımasız eleştirmemelisiniz ,kaldı ki bu işi yapan arkadaşlarımız bu işi tamamen gönüllük esası na göre yapmaktadır , yukarıda yazdıklarınızdan dolayı emin olun tüm takım size çok kırıldı ve üzüldü , görev yapan arkadaşlarımız bende dahil şirketin bilgisi ve izni olmadan hiç bir işlem yapamayız ,yani sizin eski zamanlar da ki gibi salla başı al maaşı dönemleri ve kılıç bende istediğimin kafasını alırım dönemleri sona erdi . bundan sonra ki paylaşımlarınız da daha özenli olacağınıza eminim ,keyifli oyunlar dilerim ....
evet hesap bildirilir.. inceleniyor diye alınır. beklesin pending de nolcakk :D @mistikq ne kadar yanyana otursanda ne kadar muhabetliğin olsada bu kadardır samimiyet sen baş kesiyosun bizsutten çıkmıs ak kaşığıza getirilir sonu

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Strom admin ve xmen dışında hiç kimse güven vermiyor. Bunu yermek için ya da kötülemek için söylemiyorum.. Bir çoğunuzla tanışıyorum muhabbetliğim özelde konusmuşluğum var.. Storm admin demişti ki bi sefer defne ilk defa boyle bir seye şahit oluyorum. Oyunda bir oyuncu forumda cok güzel bir etkinlik olduğundan bahsetmiş..Cok mutlu olmuştum bir şeyler katabiliyorum diye.. Sizlerde destek sistemi çatısı altında kendi isteğiniz doğrultusunda görev aldınız. Sorumluluğunuz adil ve yardımsever bir ortam oluştumak.. Adil Düzen Nerede ? Yardımseverlik nerede? Ben benim tickletlerimde storm admin ve xmenden başka iyi niyetle yaklaşan bir tane admin görmedim.. Hani amaç? Hani gönüllülük esası? Gercekten yardımcı olabildiği için mutlu olan var mı? Sevgili adminler oyuncular sizin somurtuk sanki isteksizce answerd yapayimda süre işlemesin dediğiniz mesajlarda derdini anlatmaya çalışıyor.. Azıcık iyi niyet azıcık güler yüz..

Son düzenleme:

serdalca08

Well-Known Member
Gönül esasına göre adminlik yapıyorsanız yapmayın,adminlik yapmak zorunda misiniz .tr serverinde en çok ban almış oyuncuyu alsa inno sizin yerinize koysa ,sizlerden çok adil olur vesselam.xD