Oyuncu Engelleme

'Öneriler' forumunda sepphynox tarafından 4. Şub 2018 tarihinde açılan konu

 1. sepphynox

  sepphynox Member

  Katılım:
  4. Şub 2018
  Gerek oyun içinde hoşlanmadığımız kişilerle iletişimi sınırlandırmak(mesaj atma, ürün takasını engelleme) gerekse, ve daha önemlisi, istemediğimiz oyuncuların devasa binalarımızda araya girip özalit ve fp (ç)almasına engel olabilmek için oyuncu üstüne tıkladığımızda engelleme butonun çıkmasını ve bu butonu aktif ettiğimizde yukarıda saydığım özelliklerden mahrum bırakılmasını değerlendirmeye almanızı rica ediyorum.
   
  chrome68, mde001 ve 2. sarhos gentsai bunu beğendi.
 2. 2. sarhos gentsai

  2. sarhos gentsai New Member

  Katılım:
  19. Eki 2015
  Benzer bi öneriyi bende yapmıştım oyun destekten. StormTR foruma yaz demiş. Aynı başlıktan açmaya gerek yok. Destekten yaptığım öneriyi aynı şekilde buradan paylaşıyorum umarım böyle bir çalışma vardır.
  -----------------------------------------------------------------------------
  selam
  engellediğimiz komşuların devasallarımıza fp atmasının da engellenmesi gibi bir düzenleme yapılması gerekiyor. Bununla ilgili herhangi bir çalışma var mı? yoksa da bu önerinin düşünülmesi gerekiyor. Çünkü bu durum çok can sıkıcı hale gelmeye başladı. Birçok oyuncu istemediği adamların kendi devasallarına fp atması sonucu oyunu bıraktı, bırakmaya da devam ediyor. Oyun arayüzü geliştirilirken bu kuralın da düzenlenmesi gerekiyor. saygılar

  ----------------------------------------------------------------------------------------
   
  chrome68 ve sepphynox bunu beğendi.
 3. pabl0tr

  pabl0tr New Member

  Katılım:
  11. Tem 2018
  engelleme özelliği getirilmiş fakat engellenenleri liste halinde görebilme imkanıda getirilse çok iyi olur
   
 4. serdalca08

  serdalca08 Well-Known Member

  Katılım:
  5. Mar 2013
  Kayda değer öneri ,talep görür umarım .Genişletilmektek istersek loncaları engelle ve bulunduğun dünyadaki tüm oyuncuları engelle gibi seçenekler sunulursa kullanmak isterim.
   

En üst