• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

oyuna mobil veriden giremiyorum

• Konuyu başlatan DeletedUser35776
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35776

Guest
yaklaşık 1-2 haftadır mobil veriden bağlanamıyorum "bağlantı kurulamadı. lütfen internet bağlantınızı kontrol edin ve yeniden deneyin" hatası alıyorum ama internetim var herhangi bi sorun olmamasına rağmen bu hatayı veriyor int.paylaşım noktası oluşturup tabletten bağlandığımda da aynı hatayı alıyorum bunun bi çözümü yok mudur?

babareiz

Well-Known Member
yaklaşık 1-2 haftadır mobil veriden bağlanamıyorum "bağlantı kurulamadı. lütfen internet bağlantınızı kontrol edin ve yeniden deneyin" hatası alıyorum ama internetim var herhangi bi sorun olmamasına rağmen bu hatayı veriyor int.paylaşım noktası oluşturup tabletten bağlandığımda da aynı hatayı alıyorum bunun bi çözümü yok mudur?
Genelde mobil ağlardan ayarları sıfırlamakla çözülüyor bu tür sorunlar. Tabi uygulaman güncel ve internet bağlantın iyiyse. Mobil ağlardan erişim noktasına girip ayarları sıfırlaman lazım. Ve telefonu yeniden başlatarak dene bakalım olacak mı ?

DeletedUser35776

Guest
Genelde mobil ağlardan ayarları sıfırlamakla çözülüyor bu tür sorunlar. Tabi uygulaman güncel ve internet bağlantın iyiyse. Mobil ağlardan erişim noktasına girip ayarları sıfırlaman lazım. Ve telefonu yeniden başlatarak dene bakalım olacak mı ?

denedim ama olmadı maalesef

DeletedUser36200

Guest
Bu oyun daha çoğunlukla bilgisayardan oynanır. Hem bilgisayarın ekranı telefondan daha büyüktür.

DeletedUser35776

Guest

çözümü buldum biraz saçma gelebilir ama başka sorun yaşayan olursa diye yazıyorum ağ ayarlarını sıfırlayınca vs. düzelmiyor 4.5g'yi kapattım 3g'den açtım sorunsuz girdi sonra 4.5g'yi tekrardan aktif hale getirdiğimde normal bi şekilde girmeye devam etti bi kaç kere denedim sorun yok. biraz saçma ama çözüldü :))

DeletedUser26786

Guest
Selam. Bende mobilden oyunu açamıyorum. Bunun bir cevabi olmalı. Yardımcı olabilecek biri olursa sevinirim.