• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun nick değiştirilememesi

• Konuyu başlatan DeletedUser35696
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35696

Guest
oyunda belli şartlar olmadan oyuncu ismi değiştirilemiyor, uzun süre oynayıp isminden memnun olmayan birçok oyuncu yeni hesap açarak tekrar başlayabiliyor, bazıları ise kullandığı isimden pişman olarak devam ediyor , bu zamana kadar çok strateji oyunu oynadım çoğunda isim değiştirilebiliyordu, belirli bir elmas karşılığına isim değiştirme şansı verilse güzel olabilir

DeletedUser35188

Guest
Destek sistemine kullanıcı ismini değiştirmek istediğinizi ve nedenini acikladiginiz zaman yardımcı oluyorlar.

DeletedUser35696

Guest
Destek sistemine kullanıcı ismini değiştirmek istediğinizi ve nedenini acikladiginiz zaman yardımcı oluyorlar.
doğrudur yardımcı oluyorlar ama ben ismi beğenmiyorum değiştirmek istiyorum desek yardımcı olmuyorlar hakaret,ırkçılık vs. şeyler olması gerekmiş gerçek ismini kullandığında falan değişim yapıyorlar

DeletedUser35188

Guest
Haklı değiller mi? Herkes gidip ben rumuzumu beğenmiyorum artık desin değiştirsin bence makul birde değişim kabul edilse bile 5 adet rumuz istiyorlar içinden hangisi olursa insiyatif onların

DeletedUser36119

Guest
oyunda belli şartlar olmadan oyuncu ismi değiştirilemiyor, uzun süre oynayıp isminden memnun olmayan birçok oyuncu yeni hesap açarak tekrar başlayabiliyor, bazıları ise kullandığı isimden pişman olarak devam ediyor , bu zamana kadar çok strateji oyunu oynadım çoğunda isim değiştirilebiliyordu, belirli bir elmas karşılığına isim değiştirme şansı verilse güzel olabilir

Sevgili Kral I.Molidze,

"Yönetim yardımcı olmuyor" demeniz tam olarak doğru değil aslında..

Siz oyuncuların uyması gerekli konular ve kurallar olduğu gibi bizlerin de uyması gereken belirli noktalar bulunmakta.

Unutmayınız ki bizler "Tasarım" ya da "Pazarlama" ekibi değil; "Türkiye Destek Ekibiyiz"

Bizler tabii ki elimizden gelen yardımı yapıyoruz lakin sizlerin her istediğini yerine getirmek gibi bir şansımız maalesef bulunmuyor..

Sevgi ve Saygılarımla

Asil Ali

Member
Sevgili Kral I.Molidze,

Siz oyuncuların uyması gerekli konular ve kurallar olduğu gibi bizlerin de uyması gereken belirli noktalar bulunmakta.

Unutmayınız ki bizler "Tasarım" ya da "Pazarlama" ekibi değil; "Türkiye Destek Ekibiyiz"

Bizler tabii ki elimizden gelen yardımı yapıyoruz lakin sizlerin her istediğini yerine getirmek gibi bir şansımız maalesef bulunmuyor..

Sevgi ve Saygılarımla
Merhabalar
kullanıcı adımı değiştirmemi mümkünmü hiç olmaz sa adet değişim hakkı verilse çok iyi olur

xmen

Emekli Takım Üyesi
Merhabalar
kullanıcı adımı değiştirmemi mümkünmü hiç olmaz sa adet değişim hakkı verilse çok iyi olur

Değişim bazı kurallara bağlı,
Otomatik nickler değişir.
Gerçek isim soy isim kullanmışsanız değişir.
Birde T.C. yasalarına aykırı isimler veya küfürlü nickler değşiyor.

Keyifli Oyunlar.

Asil Ali

Member
Otomatik nickler değişir.
Gerçek isim soy isim kullanmışsanız değişir.
Birde T.C. yasalarına aykırı isimler veya küfürlü nickler değşiyor.

Keyifli Oyunlar.
Asil yazmak istiyorum. İsmim gözükmesini istemiyorum.
Teşekkür ederim

ÇokFena

Well-Known Member
Sevgili Kral I.Molidze,

Sevgi ve Saygılarımla
bu kişi banlanıp nasıl yazı yazabiliyoro_O

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Kaç defa bu durumdan şikayet ettim. Defalarca ticket açtım. Lakin nafile. Bütün oyunlarda nick değişimine izin verilirken bu oyunda buna imkan tanınmıyor. En azından 1 defaya mahsus olmak üzere 1 defa nick değişimine izin verilmesi gerek

xmen

Emekli Takım Üyesi
Acaba Değiştirebilen var mı ?

Otomatik nickler değişir. (Uğursuz 23. Varleri, Sinirli 21. Tolsti vb şeklinde olanlar)
Gerçek isim soy isim kullanmışsanız değişir. (Ahmet Yılmaz, Ali Ak vb.)
Birde T.C. yasalarına aykırı isimler veya küfürlü nickler değişiyor.

Keyifli Oyunlar.

serdalca08

Well-Known Member
Otomatik nickler değişir. (Uğursuz 23. Varleri, Sinirli 21. Tolsti vb şeklinde olanlar)

Keyifli Oyunlar.
örnek : Serdal Ca

serdalca08

Well-Known Member
Mahlasımı oyuna başladığımın 25. yıl dönümünde değiştireceğim . Şu olacak'' BORU DEĞİL ÇEYREK ASIR '' oyuncu nikim , az kaldı xD

Romans

New Member

Keyifli Oyunlar.

işte bende pnu diyorum üyelik acarken otomatik Ramons die isim verildi ben onu değiştirip kendi adımı kullanmak istiyorum

xmen

Emekli Takım Üyesi
işte bende pnu diyorum üyelik acarken otomatik Ramons die isim verildi ben onu değiştirip kendi adımı kullanmak istiyorum

Otomatik nickler bu şekilde olmuyor :) siz seçmiş gibi duruyorsunuz ama incelememiz lazım dilerseniz ticket açın
keyifli oyunlar.