• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun içi öneri

• Konuyu başlatan melih25
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
oyun içi yenilikler gerçeğe uygun olmalıdır

-ŞEHİRLER ÇOK DAHA GENİŞ ANCAK VERGİLER DÜŞÜK OLMALIDIR. bu sayede oyunun strateji yönünü daha da ön plana çıkarmış olursunuz. Anlatmaya çalıştığım şey şudur: bir şehirde 4x2 lik bir boşluk varsa hemen hemen herkes orayı 2 baraka ile doldurmak isteyecektir. Ancak 15x9 luk bir boş yer olduğunu varsayarsak buraya yerleştirebileceğimiz bina kombinasyonu artar. Ve bu sayede hem oyunun strateji yönü artar. Hem de daha gerçekçi olur.

-MUTLULUK BİNASINA YAKIN OLAN YERLERDEN DAHA ÇOK VERGİ ALINMALIDIR. bu sayede gerçekçilik daha da artmış olur. ayrıca kültür binaları tek bir yerde yığılmamış olur. Bu sebepten ötürü hem gerçekçilik artar, hem de oyundaki zorluk artmış olur. Bu zorlukları arttırdığımızda oyunda gelişmek daha alternatifleşmiş olur. Şu anda oyun sıkıcı bir hal almaya başladıysa bunu sebebi, boş kaleye saldıran adamların puan kazandığı, zamanı az olan kullanıcıların geride kaldığıdır. Bu mantıkla yola çıktığımızda oyunun strateji oyunu olduğunu söylememiz biraz güçleşiyor.

Önerebileceğim daha birçok şey var. Ancak şu andaki en büyük sorun bu. 1.sıradaki adama bakıyorum ve 50.sıradaki adama bakıyorum arada tek bir fark yok. Ben bir çok insanla konuşup, muhabbet eden birisi olarak araştırdım ve oyundaki en büyük eksikliğin bu olduğunu gördüm. Önerilerim de bu şekilde. eğer bu yazım ilgi görürse daha fazla öneride bulunabilirim herkese iyi oyunlar

DeletedUser

Guest
söylediklerim uygulanırsa, ileri çağdaki bir kullanıcı, yakın çağdaki kullanıcıdan daha, iyi olabilir hale gelecek

DeletedUser34803

Guest
şu binalara döndürme butonu gelsin artık valla düzenleme yapamıyoruz, bide envantere atma özelliğide gelsin