• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun içi giderilmesi gereken önemli eksiklikler

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Arkadaşlar oyunda oynadıkça sayısız eskikliklerle karşılaşıyoruz.destek sisteminden yardım istediğimiz dede olumsuz yanıtı alıyoruz.
Gözüme çarpan oyun içi en önemli eksiklikler şu şekilde
1- nick değişikliği online bütün oyunlarda varken bu oyunda yok! Acilen düzeltilmesi gereken bir eksiklik. Elmas karşılığı nick değişimine izin verilmesi gerek.
2-binalarda bagli kalan fp ler in 1 ay veya sistemin belirlediği bir süre sonunda geri alınma şansının eklenmesi gerek oyuna. Bu konudan binlerce oyuncu şikayetçi.
3-oyuna müzayede sisteminin getirilmesi gerek. Örneğin envanterimizde onlarca premium işimize yaramayan binalar var. Bu binaları Bi market sistemi gibi Bi sistem üzerinden karşılık fp veya ürün olmak kaydı ile diğer oyuncular a satabilme özelliğinin gelmesi gerek.bizim işimize yaramayan sayısız binalar başka oyuncuların işine yarayabilir.
4- fazladan açılan bina seviyeleri nasıl oyuncu isteğiyle ozalit toplanarak açılma hakkı verilmişse yine oyuncunun isteğiyle en son yukseltilen seviyeye kadar kapatılma hakkı verilmesi gerek.
5-mobil uygulamadaki en büyük eksiklik olan genel sohbet kısmının acilen mobil e de eklenmesi gerek
6- oyuncu köyü toplarken üzerine en fazla 100 fp alabiliyor (istisna durumlar hariç) sürekli büyüyen köyler için bu yetersiz bir sayı. Bu sayının çok daha yukarılara çıkarılması gerek

Aklıma gelen önemli eksiklikleri yazdım arkadaşlar. Sizlerinde desteklerinizi bekliyorum. Bu saydığım eksiklikler giderilirse oyun daha güzel, daha eğlenceli olmazmi?

DeletedUser35110

Guest
Evet destekliyorum.
Envanter takası, satışı, gerçek para ile bile olabilir :))
Sistem kazanır. Online alışveriş siteleri gibi :))
Etkinlik binalarının bitmemiş halleri var bir çok kişide ve bunlar çirkin görülüyor. 10-20 elmas olması yeterli olacak bir binayı site, arada 900 elmas a falan veriyor ve bu çok komik oluyor :))
Elmas Satın alımlarda çok çok pahalı.
Ben 1000 tl üzeri para harcadım.
Ancak artık mümkün değil. Tecrübesizdim :)))