• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

DeletedUser

Guest
yok arkadaş dns yide değiştirdim girmiyor kahrolsun verdiğim vakite yazık emeğe yazık, o kadar yapıyorsunuz ugraşıyorsunuz adam gibi bişey yapamadınız mı allah kahretsin

Merhabalar,

Öncelikle forumda böyle bir uslup kullanmanız size hiç bir şey kazandırmaz.Sizin probleminiz genel bir problem değildir,sizle alakalı bir sorundur.Sorununuza çözüm olarak farklı tarayıcı deneyebilir veya var olan tarayıcınızın çerezlerini silebilirsiniz.Eğer sorun halen devam ederse destek sisteminden ticket atabilirsiniz.

Ticket Nasıl Atılır

İyi Oyunlar,

DeletedUser24025

Guest
yetkililer sadece senin açtıgın konuya kilit vurmak için ortaya çıkarlar başka zaman bulamazsın

DeletedUser

Guest
oyun çok güzel etkileyici ve bağımlılık yapan eğlencli bişe ama bi sorun var açılmıyor son 1 haftadır girmeye çalışıyorum kırmızı bi ekran çıkıyor açılmıyo bakamıyorum hesabıma canım çok sıkılıyo neden böle oluyor anlamıyorum biri bana rahatlatıcı bi açıklama yapabilirmi...

DeletedUser

Guest
Bu premıum binalar ile normal bınalar arasında ne çok fark var nerdeyse 2.5 kat daha fazla üretim yapıyor premıum bınalar.Örnek Sömürge çağındakı (premıum)çiftlik evi 4 saatte 660 altın uretırken (normal) taşra ev 8 saatte 560 altın üretiyor nerdeyse 2.5 kat fark var.Elmas fiyatlarıda pahalı 2 tane çiftlik evi 24 TL.Elmas fiyatları biraz aşşa çekilsin yada haftanın herhangi bi gunune happy hour saati eklensin elmas alımında bonuslar olsunki daha çok elmas alınsın.

DeletedUser

Guest
Edit: Glabella

16b) Forum içerisinde ticket cevaplarının yayınlanması yasaktır.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Guest
hangi beta oyuna yeni sürüme geçene kadar sorun yaşanmamış ki bence düzelecektr can sıkıyor ama unutmayalım hala beta oynuyoruz

DeletedUser24799

Guest
Yazmak istediğim konu kilitlenmiş olduğu için ve dolaylıda olsa bu konuyla bağlantısı olduğuna inandığım için buraya yazıyorum..

Sorun şu ki!

Oyuna bağlanma konusunda diğer userlarında benim gibi sorunlar yaşadığını gördüm sadece forumda değil internette arama motorlarında yazdığınızda bile karşınıza çıkıyor insanların tepkileri..Komik olan userlara verilen çözüm önerileri oyundan kaynaklanan sorunu insanların bilgisayarındaymış gibi göstermek acınacak bir çözüm noktasıdır.

Maden öyle size basit bir şey sorayım cevaplarsanız sevinirim..

Farz edelim ki 50 tl karşılığında 2000 elmas aldım yapabildiğim bütün üretimleri yaptım sabah toplamak üzere..Sabah oyun açılmıyor açılamıyor :)

Şimdi soru 1-Bunun sorumlusunu nasıl bulacağım 2-sizce böyle bir durumdan sonra ben bir daha elmas alırmıyım 3-zararımı nasıl karşılarım vs vs vs valla bu sorular bitmez..Kısacası insanları basit cevaplarla sallamaktansa net cevaplar vererek doğru yönlendirebilirsiniz..Bu oyuna sadece bir hafta daha veriyorum sorun düzelirse devam edebilirim ama sanırım düzelmeyecek ve bende bırakmak zorunda kalacağım (birçok kişi gibi)..

teşekkürler serdar.

DeletedUser24799

Guest
oyun şimdi açıldı...yağmalanmışım..2 gündür beklediğim mücevher ve şarap gitmiş..evet cevabınızı bekliyorum paramın karşılığı olan ürünleri geri istiyorum...

DeletedUser24799

Guest
sorularıma düşündüğüm gibi yanıt alamadım oyunu sildim..uzun zamandır böyle basit bir sorunu çözemeyen aciz bir yönetim görmemiştim geride kalanlara bol bol sabır dılıyorum...he bu arada sakın ha sakın benım dustugum hataya dusup parayla elmas almayın sonucta oyun acılmadıgında baskaları tarafından urunlerınız yanı kısaca paranız yagmalanıyor ;)

DeletedUser25288

Guest
sorularıma düşündüğüm gibi yanıt alamadım oyunu sildim..uzun zamandır böyle basit bir sorunu çözemeyen aciz bir yönetim görmemiştim geride kalanlara bol bol sabır dılıyorum...he bu arada sakın ha sakın benım dustugum hataya dusup parayla elmas almayın sonucta oyun acılmadıgında baskaları tarafından urunlerınız yanı kısaca paranız yagmalanıyor ;)

Merhaba KEDIMI7M. Sorununuz ile ilgili size pm attım karşılıklı olarak sorununuza çare bulabiliriz diye umuyorum.

İyi forumlar..

DeletedUser24799

Guest
oyunu bıraktım herseyı sıldım..bu saatten sonra kaybettıklerımın hepsınıde versenız fark etmez..gıden benım param ve zamanım oldu..

DeletedUser

Guest
Hangi soruna yanıt alamadınız? diye soracaktım 1 adet ticketiniz dahi bulunmamaktadır. Şehrinizi inceledim ve yaptığınız terbiyesizlikle karşılaştım. Sizin gibiler oyunun zevkine varmayıp, çamur at izi kalsın politikasıyla ne amaçladığınızı hala anlamış değilim. Hesabınız şehrinize yazdığınız ahlaksız içerikten dolayı kapatılmıştır.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Guest
Görev sistemini çok saçma buluyorum. Örneğin istediği görev 500 paraya yapılabiliyor, ödül 50 para gibi az bir rakam oluyor. Görevi yapınca ele geçen ne? -450 para.

DeletedUser25481

Guest
Görevler kimi zaman zarar ettiriyor en başlarda ama son görevlerinde fazlasıyla telafi ediyor. Bu oyunda amaç sık sık online olma, takip etmek ve o anki çağ ve durumunuzla ilgili düzgün strateji kurmak. Zaten çabuk bitip kolay olsaydı ne zevk alacaktık. Zor ve uğraşlı olacak ki o zaman hoş vakit geçirtecek. Ben ücretli oynuyorum oyunu. Yani elmas satın aldım. Elmaslar tabiki hızlı ilerlemenizi ve üretimde premium binalar ile avantaj kazanmanızı sağlıyor. Ama elmas olmadan da oyunu devam ettiren ve yükselen kişi sayısı oldukça fazla. Ben oyundan memnunum. Sizde vakit buldukça oynayıp iyi vakit geçirebilirsiniz. Hırs yapıp, sinir yapmaya bence gerek yok. Oyunu yaratan ve Türkçe desteği sağlayan ekibe teşekkürler. ;)

DeletedUser24799

Guest
Hangi soruna yanıt alamadınız? diye soracaktım 1 adet ticketiniz dahi bulunmamaktadır. Şehrinizi inceledim ve yaptığınız terbiyesizlikle karşılaştım. Sizin gibiler oyunun zevkine varmayıp, çamur at izi kalsın politikasıyla ne amaçladığınızı hala anlamış değilim. Hesabınız şehrinize yazdığınız ahlaksız içerikten dolayı kapatılmıştır.

Ne politikasından bahsediyorsun anlamadım ama yazdıklarımın senınle alakası yok üzerine alınıyorsan orasını bılemem..Gelelim ticket meselesıne...Yazdıgım dıger mesajlarıda okumus olsaydın herseyı sıldıgımınden bahsetmıs oldugumu gorurdun..Gelelım oyun hakkındakı dusuncelerıme bu oyunun camur atılacak bıle yerı yok :)))

DeletedUser25845

Guest
Görev sistemini çok saçma buluyorum. Örneğin istediği görev 500 paraya yapılabiliyor, ödül 50 para gibi az bir rakam oluyor. Görevi yapınca ele geçen ne? -450 para.

her görev farklı yeri geliyor 5000 altın veriyorsun gizli ödül olarak sana 1 altın veriyor veya elmasta verebiliyor oyun sonuçta :)

DeletedUser

Guest
Bazı şeyler eksik ama oyun yeni yine de güzel .. Benim sorunum sadece mahallelerin eşit olması konusunda yaa .. bazı mahalleler 87 kişi var bazı mahalleler 74 ama benim mahallemde sadece 44 kişi var nedense...