Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

'Genel Tartışma' forumunda TRbLack tarafından 14. Ağu 2012 tarihinde açılan konu

 1. serdalca08

  serdalca08 Well-Known Member

  Katılım:
  5. Mar 2013
  4 laylon poşetin 1 ekmek parası olduğu bu ülkede 34 bin elmas 999 TL oldukça ucuz.
   
  mehmet caliskan bunu beğendi.
 2. kalpsyz00

  kalpsyz00 Member

  Katılım:
  9. Nis 2013
  Ark devasasının ürün verdiğini söylemedim hocam, arkı 80. seviyeye gelmiş olanlar, tekrarlanan görevleri yaparak ürün topluyor dedim.
   
 3. serdalca08

  serdalca08 Well-Known Member

  Katılım:
  5. Mar 2013
  Söz konusu durum şatoya bağlı olarak %35 para,%35 erzak ,%1 ihtimali elmas ,forge puan ve ürün oranlarıyla oynama yapıldı değiştirildi.Talep ettiğin ürünleri elde etmek için daha çok yinelenen(tekrarlanan) görevleri yapmanı tavsiye ederim.
   
 4. Lotrich Kingdom

  Lotrich Kingdom Active Member

  Katılım:
  25. Ara 2018
  bence harika bir fikir önerilerede yazarmısın
   
 5. Bandini

  Bandini New Member

  Katılım:
  25. Oca 2019
  Allah aşkına devasa binaların son ozalitleri neden bu kadar zor çıkıyor. İki aydır son kalan ozaliti açmak için onlarca kere deneme yapıyorum ama yok yok yok!! Saçma sapan bi şekilde binayı bitirmek için gereken son ozalit çıkmıyor arkadaş ve bunun bir algoritmayla özellikle yapıldığı çok belli. Zaten devasa binalar ilerleme puanıyla zor yükseliyor gerek yok ki böyle bir engele. Yöneticiler, iyi oyun yapmışsınız ama bunun gibi küçük hesaplarla oyuncuları bıktırıyorsunuz gerçekten. Bu kadar emek vermesem bırakıcam oyunu da... az kaldı sabrediyorum
   
 6. karakus70

  karakus70 Member

  Katılım:
  5. Nis 2018
  Hersey zamanla
   
 7. Mr.Littleboy

  Mr.Littleboy Member

  Katılım:
  7. Mar 2019
  1. Sorun: mesaj kısmı, yeni yazi geldiğinde otomatik olarak en alta gidiyor, yani ben üstteki yazılan kısımları okumama imkan yok.
  2 sorun: müzakere kısmı, hele yeni başlayanlar için tam bir oyun bırakma mekanizması. 6-7 kee müzakere ediyorum başarısızlık diyor bir de yetmedi ürünüm tükeniyor sefere gidemiyorum ee tmm o zamn oyunu bırakalım gidelim demi.
  3. Sorun: yeni devasa binalar, yeni derken oyuna yeni gelen veya yeni gelecek olan devasa binalar alt çağlara da gelmeli.

  Umarım bu görüşleri okuyan birileri vardır da oyuncularını kaybemesinler.
   
 8. tecumseh

  tecumseh Yönetim Ekibi

  Katılım:
  5. Ağu 2018
  --mesaj sistemi çok yoğun olduğunda alta mesaj yazılınca yukarıya kayar bununla ilgili düzeleme oluşturulabilir.

  --müzakere de ise basit ve orta zorluklar 3 hakta çözümleniyor ,fazla hak almak için tevarnadan gümüş kullanarak 4.tur hak sahibi olabilirsiniz.

  --Devasal binalar çağlara göre oyuna eklenmektedir ,istediği ürünler oyuna eklendiği çağın ürünlerini ister ve kurulur ,örnek olarak erken dönem orta çağda iken ,cila ve motive veya yağmadan himeji kalesi ozaliti hiç bir işinize yaramaz .
   
  John WickTR bunu beğendi.
 9. mehmet caliskan

  mehmet caliskan Member

  Katılım:
  25. Tem 2017
  Uzun süredir oynamaktayım, önerim; günlük mücadelelerde etkinlik ödüllerini tamamlamak için verilen ödüller çok zorunlu ve güzel fakat her kazanımda forge puanı (10 forge puanı) ve madalya ve benzeri komik ödüller vermekte buda asab bozucu bir durum oyunun büyüsünü bozmakta bence. Önerim; günlük mücadelelerin ödül tercihlerinin tamamının etkinlik ödüllerinin tamamlanmasını kapsayan teklifler olması teşekkürler.
   
 10. mehmet caliskan

  mehmet caliskan Member

  Katılım:
  25. Tem 2017
  Müzakerelerde gümüş kullanımı nasıl oluyor ve bende bu tercih neden gözükmüyor. Ayrıca günlük mücadelelerde verilen ödüller konusu; etkinlik ödüllerini tamamlaması güzel fakat forge puanı madalya gibi komik tercihlerin olası asab bozucu teşekkürler.
   
 11. keepwalkingtr

  keepwalkingtr Emekli

  Katılım:
  25. Mar 2019
  Değerli oyuncumuz merhaba;

  Müzakerelerde ekstra tur hakkı için "Arkadaş Tavernası"na girerek, "Kaynak Artışı" bölümünden "Ekstra Tur" seçeneklerinden size uygun olanı seçerek, müzakerelerde geçerli +1 tur hakkı alabilirsiniz.

  Ayrıca önerileriniz için teşekkür ederiz.

  İyi oyunlar dilerim.
   
  mehmet caliskan bunu beğendi.
 12. mehmet caliskan

  mehmet caliskan Member

  Katılım:
  25. Tem 2017
  Ben Teşekkür ederim.
   
 13. Desolator

  Desolator Well-Known Member

  Katılım:
  13. Oca 2014
  Ya bu günlük mücadeleler bazen sınırlarımızı çok zorluyor.. Seferlerde 64 savaşıda savaşarak geçen biri için resimdeki günlük mücadele çok anlamsız değilmi.. ödül olarak verilen en yüksek ödülün 2 katını versem geçmiş sayılsam görevi olmuyo mu? :)

  [​IMG]

  http://prntscr.com/n6jfj2
   
  mehmet caliskan ve serdalca08 bunu beğendi.
 14. serdalca08

  serdalca08 Well-Known Member

  Katılım:
  5. Mar 2013
  Banada geldi lonca keşfinde 8 çatışma çöz ,ama günlerden pazartesi lonca keşfi yok neyi çözelim .Optimize edilmesi şart.
   
 15. keepwalkingtr

  keepwalkingtr Emekli

  Katılım:
  25. Mar 2019
  Değerli oyuncumuz;

  Size çıkan görevleri yapıp yapmamak, vadedilen ödüle olan ihtiyacınız ile onu almaya çalışırken katlanacağınız maliyet arasında bir ilişki. Her zaman bize yarayan ödüller sunulmayabilir ama verilen görevi yapıp mücadeleci sandığındaki büyük ödüle giden süreci 1 gün daha kısaltmak ya da uzatmak size kalmış.

  İyi oyunlar dilerim.
   
  DefneeTR bunu beğendi.
 16. kalpsyz00

  kalpsyz00 Member

  Katılım:
  9. Nis 2013
  Benimde herkes gibi birçok şikayetim var. Şu cila - motive olayına çözüm bulmanız çok önemli. Bilgi tapınağı için o kadar emek harcadık yeri geldi bazıları elmas harcadı ama köyü büyüyenler ve tapınak sayısı artanların tapınakları artık motive olmuyor. Zaten her geçen gün online oyuncu sayısında azalma var.
  Benim 80 arkadaş ekleme hakkım var ona rağmen 80 kişiyi bulamıyorum. Bulsam bile 48 saat içinde cila motive yapmayanları silmek zorunda kalıyorum. Çünkü bir umut düzenli cila motive yapan birini eklerim diye, ayrıca aktif olan herkesin zaten 80 tane arkadaş ekleme hakkı dolmuş oluyor ve birbirimizi ekleyemiyoruz. Bu kadar cila - motive sıkıntısı varken bütün etkinlik binalarının da cila istemesi her geçen gün işi daha çıkılmaz duruma sokuyor.
  Tamam kendimce çözüm önerisi buldum ve teras çiftliği geldikce tapınakları silip teras çiftliği kuruyorum ancak bununda olumsuzlukları var. Bu olumsuzluklarda biri nufusda azalmaya sebep olur. İkincisi tapınakları dağınık olarak köşelere yerleştirebiliyorken malesef terasları yerleştiremiyoruz.
  En büyük korkum ise, ben tapınakları siliyorum ama yarın öbür gün cila - motive olayına çözüm gelirse bu kez tapınakları boşuna silmiş olucam. Belki bina depolama ile envantere kaldır diyeceksiniz ama o kadar bina depolamayı kim kaybetmişte ben bulayım. Bina depolama yerine özgürce binaları envantere kaldırma durumu da olabilir böylece silmemiş oluruz ve ilerde bu tür sorunlar çözülünce yeniden kurarız.
   
  muratilhan23 bunu beğendi.
 17. mehmet caliskan

  mehmet caliskan Member

  Katılım:
  25. Tem 2017
  Günlük mücadelelerin günlük ödüllerinin bezıları asimetrik olarak, görev tamamlama için verilen mücadele karşısında yetersiz yada yersiz. Örneğin; madalya, erzak veya para puan gibi. Ama etkinlik oyunlarının eksik bina parçalarını tamamlamak için anlamlı. Ayrıca buna ilişkin önerin; ki bir oyuncu aboneniz olarak bu cürette buluna biliyorum. Günlük mücadelelerinde, hikayeler kısmındaki gibi değiştirilebilir tercihleri olabilirmi. Zaman süresi beklemeksizin yani.
  Bende sizlere teşekkür ediyorum.
   
 18. Garlangufa

  Garlangufa Moderator Yönetim Ekibi Forge Of Empires

  Katılım:
  24. Mar 2019
  Önerilerin ve eleştirilen tüm yorumları dikkate alıyor, bununla ilgili üslerimize bilgi vermekteyiz.
  Forge Of Empiresi daha keyifli hale getirmek için sizlerleyiz.

  Tüm Değerli Oyuncular, İyi oyunlar dilerim.
   
 19. BlackWulf

  BlackWulf Member

  Katılım:
  26. Nis 2019
  Valla oyuna 2 seneye yakın ara vermiştim tekrar oyun oynayayım dedim piyasa komple p2w oyun doluyken FoE hic kendini bozmamış teşekkürler.
   
 20. M1 Grand

  M1 Grand Well-Known Member

  Katılım:
  22. Nis 2016
  Yeni çağ ne zaman gelecek ? bilgisi olan var mı?
   

En üst