• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun Hakkındaki Düşünceleriniz

Canis Lupus

Active Member
Çağ atlamadan neredeyse bütün devasa binaları yapmiş oyuncular bunu nasıl başarıyor.Saldırı gücünü %500 %1000 arttırmış her gün yağmalıyor, savunma yapmanız imkansız.Bunlarla nasıl mücadele edeceğiz. Oyunun açığı değil mi bu. Sizden 10 kat güçlü orduyla yağma yapıyorlar

ARKEOLOGENATOR

Well-Known Member
Çağ atlamadan neredeyse bütün devasa binaları yapmiş oyuncular bunu nasıl başarıyor.Saldırı gücünü %500 %1000 arttırmış her gün yağmalıyor, savunma yapmanız imkansız.Bunlarla nasıl mücadele edeceğiz. Oyunun açığı değil mi bu. Sizden 10 kat güçlü orduyla yağma yapıyorlar
güçlü bir loncanın sadık bir bireyi olmak yeterli oluyordu eskiden, tabi artık alt çağlardaki oyuncuları loncalara çok fazla alınmıyor yada ben almıyorum.

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
Hiç bir loncaya başvurmadım, başvurmayı da düşünmüyorum.Bu tip adaletsiz yağmalarla meze olacağız. O zaman oynamanın anlamı yok.Teşekkürler cevabınız için.
Gel sen benim loncaya. Sana garanti ediyorum; benden nefret eden herkes sana saldırır :) :)

Canis Lupus

Active Member
Gel sen benim loncaya. Sana garanti ediyorum; benden nefret eden herkes sana saldırır :) :)
Teklifiniz için teşekkürler. Benim anlatmaya çalıştığım demir çağında mars çağı binalarına sahip olanlar.Bu engellense oyun daha adil olur.Kimse kendi çağının üzerinde bina sahibi olamasın.İyi bayramlar.

DeletedUser36259

Guest
Bu etkinlikte zeplini tamamladım. Fuar alanı seviye 8, Allah bereket versin. 3 atlıkarınca, 1 dünya çeşmesi, 1 dilek kuyusu, 2 bilgi tapınağı ve sayamadığım kadar fp ürün vs ödül aldım. Düzenleyenlerden ve emeği geçenlerden Allah razı olsun. :cool::p