• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun gelişimi için öneriler

• Konuyu başlatan CorvusVenator
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34810

Guest
Belki siz sözünüzde samimi olabilirsiniz.
Biz burda içimizden geldiği gibi yazı yazsak hemen ceza ile tehdit ediliyoruz.

Ama size şunu söyleyeyim. oyun yöneticilerinde çürük olanlar var. gün gelir bir çürük elme bir sandık elmayı da çürütür.
bana yapılan kalleşlik elin cavuruna yapılmaz.
======================================
Çürük Elma her yerde var maalesef , lakin kendine haksızlık yapıldığını düşünüyorsan uygun bir ifade ile dile getir " yaz " yazarken olayın başlangıcını ,gelişimini ve nihayetinde sonucunu yazarken sana yapılan haksızlığıda belirt burada platform oluşturur bir çözüm buluruz ( oyuncular olarak) tehdit edildiysen burada o tehdit mesajınıda yayınlaki çürük elmayı tasfiye etsinler ,

Buraya bu yazıyı yazmamın bir sebebi var, maalesef olaylara objektif bakılmıyor , genel sohbette bile Tahrik eden değil anlık tahrike kapılanlar ceza alıyor ve bu "Tahrik " olayınıda inceden inceye profesyonelce yapan bir kaç oyuncu var ,sohbete gelip sürekli kuralları okuyun demek değildir yöneticilik, olayı en başında engelliyebilmektir ,son olarak ,bir program ( var zaten ) yazı yazdığımızda **** çıkan dan bahsediyorum o çıkmadan oyuncuyu geçici olarak sohbet dışına atsa belkide bu sorunlar kökünden çözülecek ve hiç suçu olmayan kişilerde ceza almayacak,... vs. vs. LÜTFEN İMZAMI OKUYUN

DeletedUser31304

Guest
Çürük Elma her yerde var maalesef , lakin kendine haksızlık yapıldığını düşünüyorsan uygun bir ifade ile dile getir " yaz " yazarken olayın başlangıcını ,gelişimini ve nihayetinde sonucunu yazarken sana yapılan haksızlığıda belirt burada platform oluşturur bir çözüm buluruz ( oyuncular olarak) tehdit edildiysen burada o tehdit mesajınıda yayınlaki çürük elmayı tasfiye etsinler ,

Buraya bu yazıyı yazmamın bir sebebi var, maalesef olaylara objektif bakılmıyor , genel sohbette bile Tahrik eden değil anlık tahrike kapılanlar ceza alıyor ve bu "Tahrik " olayınıda inceden inceye profesyonelce yapan bir kaç oyuncu var ,sohbete gelip sürekli kuralları okuyun demek değildir yöneticilik, olayı en başında engelliyebilmektir ,son olarak ,bir program ( var zaten ) yazı yazdığımızda **** çıkan dan bahsediyorum o çıkmadan oyuncuyu geçici olarak sohbet dışına atsa belkide bu sorunlar kökünden çözülecek ve hiç suçu olmayan kişilerde ceza almayacak,... vs. vs. LÜTFEN İMZAMI OKUYUN
tespitiniz tam isabet.
GENEL CHATte veya MESAJ kısmında sohbette problem olduğunda olayların içinde olan oyuncuların GENEL CHAT ve MESAJ kısmından sohbet dışı bıraktığında sorunlar büyümeden çözülür.
Bu sohbet kısmında tahrik eden oyuncuların sicillerine bakmak lazım.
ben şuna inanıyorum. insanlar dürüst olursa çözülmeyecek sorun yoktur.
Ama en büyük sorun. insanların iki yüzlü olması

Ben zaten o yöneticiye de oyuncuya da psikolojik baskı yapıyorum.
isterlerse bekbek33 hesabını kapatsalar sağlığım el verdiği sürece onlarla mücadelem devam edecek.