• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Otomatik Savaş

DeletedUser35412

Guest
Evet ben sevdi m zaman kaybi ici de cok iyi dusunulmus tebrik ederim oyunculari demem ben sevindim ki gerci ileride cok yerim vsr savasmaga o yuzden bence cok gerekli bi yerde geldi elinize saglik

DeletedUser35412

Guest
vardı ama savasa girdiyimizde otosavas vardı ama simdi savasa girmedende yani dövüscüleri kontrol etmedende savasın bitisin görüyorsun ya zafer ya yenilgi

DeletedUser35572

Guest
Güncelledim de gelmedi yeni özellik, yarın bakayım tekrar

DeletedUser34843

Guest
Bence çok nadir ve haydutsuz saldırılar için kullanılabilir... Seferlerin ilk başlarında (birlik az olduğunda) ve komşu saldırılarda birliklerin olmadığı zamanlarda kullanılabilir...

Haydut ile savaştığımız için kontrolün bizde olması gerek... Savaşı kazanacağımızı anladığımız anda otomatik savaşa zaten alıyoruz...

DeletedUser34843

Guest
En güzel tarafı ise TÜM ÇAĞLAR'da kule alırken faydalı olabilir... Savunma genelde mızrakçı olduğu için uğraşmadan direk olarak otomatik savaşa geçebiliriz...

DeletedUser34843

Guest
Bence çok nadir ve haydutsuz saldırılar için kullanılabilir... Seferlerin ilk başlarında (birlik az olduğunda) ve komşu saldırılarda birliklerin olmadığı zamanlarda kullanılabilir...

Haydut ile savaştığımız için kontrolün bizde olması gerek... Savaşı kazanacağımızı anladığımız anda otomatik savaşa zaten alıyoruz...

Şimdiki yorumum değişti, gerçekten seferlerde hızlı ilerlememize yardımcı oluyor... BUNU KİM SUNDUYSA GERÇEKTEN MÜKEMMEL OLMUŞ... TEŞEKKÜRLER...

NUHATAGAN

Member
Otomatik savaş komutu veriyorum :Zafer kazandığım yazıyor. Sonra oradan çıkmam için tekrar otomatik savaş-yeni savaş-teslim menüsü geliyor.
Otomatik savaşı seçersem yeniliyorum. Bu nasıl oluyor.