• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Onur Listesi

• Konuyu başlatan DeletedUser36259
  • Başlangıç tarihi

xmen

Emekli Takım Üyesi
Görüntü eski kalmış, tarayıcı belleğini temizleyip tekrar oyuna girmeyi dener misiniz?

Zira güncel hali aşağıdaki gibidir.

Hall_of_Fame_Lvl_1.png

Konuyu Yardım ve Sorular kısmına taşıdım :)

Keyifli oyunlar dilerim.

DeletedUser36259

Guest
Geçmişe girdim ne varsa temizledim. Hala bu şekil. Önceden değildi sanki.

DeletedUser36259

Guest
Bugün öğlen oyun içinde güncelleme yapmam istendi. Ben de yaptım ve oyuna girdim. Sanırsam bu güncellemeden sonra oldu.
Başka tarayıcı da deneyeyim.

DeletedUser36259

Guest
Mevcut tarayıcım Chrome. Bir de mobil tarayıcı var. Mobilden oyuna girmeye calistim ama doğrudan oyuna ulaşamıyorum. Google play çıkıyor ve komple oyunu install etmemi istiyor. Arkadaşlara da soracağım onların durum ne.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Mevcut tarayıcım Chrome. Bir de mobil tarayıcı var. Mobilden oyuna girmeye calistim ama doğrudan oyuna ulaşamıyorum. Google play çıkıyor ve komple oyunu install etmemi istiyor. Arkadaşlara da soracağım onların durum ne.

Mobil oynuyorsanız uygulamadaki ön belleği temizleyebilirsiniz.

DeletedUser36259

Guest
Sonunda düzeldi. Oyunu komple sildim tekrar yükledim.
Screenshot_2020-05-06-18-42-34-1.png

DeletedUser36259

Guest
Şimdi de lonca savaşlarına giriyorum ama bölgelerde saldır müzakere et yazan pencere çıkmıyor. Savaşamıyorum. Kafayı yiycem.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Şimdi de lonca savaşlarına giriyorum ama bölgelerde saldır müzakere et yazan pencere çıkmıyor. Savaşamıyorum. Kafayı yiycem.

Son güncelleme bazı Android cihazlarda bu sorun oluştu, durumu rapor ettik kısa bir zaman içerisinde güncelleme bekliyoruz. Google Play üzerinden sizde güncellemeleri kontrol ediniz. Güncelleme konusunda sizi bilgilendireceğiz. Sabrınız için teşekkür ederiz.