• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Olimpiyat Hazinesi Geliştirmesi Yetersiz Kalanlar

MjoR

Well-Known Member
Konu başlığında da belirttiğim gibi bazılarımızın olimpiyat hazinesi 9.seviyede kaldı ve saldırırken savunmayı alamadık.
Antikacıda da bazı binalar teklif ediliyor bu tekliflerde olimpiyat hazinesi geliştirme kiti de yer alabilir mi?
Birçok kişinin binası 9 da kaldı ve bunu bekleyen sadece ben değilim

DeletedUser31283

Guest
seçtiğiniz sandıklarla alakalı bir durum bu. yüzdelere oranlı şekilde giderseniz 10. seviyeyi , sandık içindeki ödüllere oranlı giderseniz daha düşük seviyelerde kalırsınız.. Hepsi birden olmuyor.. Ben mesela sürekli en düşük maliyetli sandığı açarak gittim ve o arada büyük koç'u açtım 150 elmas verip orda +1 yard'a giden koç önemliydi.. onu açmış olsaydınız turlar tamamlanırdı büyük ihtimalle

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz. Geliştiricilere ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız. Diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini merak ediyoruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

DeletedUser33929

Guest
benim de 9'da kaldı, hatta lonca içinde konuştuğumuzda bir çok kişinin de 9'da kaldığını öğrendik. 10. seviye için şans isteriz.

kayaarkası

Well-Known Member
Bencede başta olimpiyat hazinesi, sonrada diğer geliştirmelerde çıkarsa güzel olur. Antikacının kapsamının geniş olması gerektiğini düşünüyorum.

ARKEOLOGENATOR

Well-Known Member
Konu başlığında da belirttiğim gibi bazılarımızın olimpiyat hazinesi 9.seviyede kaldı ve saldırırken savunmayı alamadık.
Antikacıda da bazı binalar teklif ediliyor bu tekliflerde olimpiyat hazinesi geliştirme kiti de yer alabilir mi?
Birçok kişinin binası 9 da kaldı ve bunu bekleyen sadece ben değilim
9 değil bazı serverlar da 8. seviyede kaldı. Colossusda böyle olduydu 1 yıl sonra kitleri antikacıya düştü. Değermi değmezmi beklemek bilemiycem.

DeletedUser34820

Guest
Olimpiyat hazinesi geliştirme kitini antikacıda sabırsızlıkla bekliyoruz.10 seviye elimde ancak ana binayı yanlışlıkla satmıştım

PCkombat

Member
Aslinda bunun icin antikaci disinda arkadaslar arasi takas secenegi de eklenebilir.Bazilarimizda fazla topluyor(Sadece olimpiyat icin konusmuyorum) En azindan yardimimiz dokunur