• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Olaylar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Ballistic

Well-Known Member
Keşke kültürel yerleşkelerde de olay bulabilme ihtimalimiz olsa. Bütün gün boyunca sadece bir tane olay çıktı o da beyaz gemi. Cidden etkinlik zamanları vanalar kısılıyor sanırım.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Knk ben hergün 5 10 tane topluyom valla eminmisin

Ha ödüller hiç güzel olmadı hep para erzak çıktı ama onada şükür :D

sleeplesslady

Well-Known Member
Keşke kültürel yerleşkelerde de olay bulabilme ihtimalimiz olsa. Bütün gün boyunca sadece bir tane olay çıktı o da beyaz gemi. Cidden etkinlik zamanları vanalar kısılıyor sanırım.
Şehir etrafında ve içinde her gün yaklaşık 10-15 tane olayla karşılaşma olasılığınız var. Siz üzerine tıklayana kadar her olay 24 saat boyunca şehrinizde görünür, Etkinlik zamanlarında bir değişiklik olmuyor, ancak olaylar yollar üzerine denk gelmişse o zaman bulması zor olabiliyor.

Ballistic

Well-Known Member
Şehir etrafında ve içinde her gün yaklaşık 10-15 tane olayla karşılaşma olasılığınız var. Siz üzerine tıklayana kadar her olay 24 saat boyunca şehrinizde görünür, Etkinlik zamanlarında bir değişiklik olmuyor, ancak olaylar yollar üzerine denk gelmişse o zaman bulması zor olabiliyor.
Min.5 Max.15 gibi bir şey sanırım yaklaşık dediğiniz. Ve ben bir öneride bulundum altındaki serzenişe takılmayın o benim şansızlığım ve dile getirmek istedim sadece.

sleeplesslady

Well-Known Member
Bu konu hakkında geri bildirim aldık, olaylar sadece şehirlerimiz için tasarlanmış olup, kültürel yerleşimlere eklenmesi düşünülmemektedir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.