• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Mobilde Profil ve Başarılar

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24930

Guest
Merhaba,

Mobilde Profil ve Başarılar ile ilgili görüş ve önerilerinizi bu başlık altında yapabilirsiniz.

Saygılar...

akucumen

Well-Known Member
Merhaba,

Küçük bir yazım hatası var: TEn yakın sonraki ... diye başlayan cümle sanırım En yakın sonraki ... şeklinde olacak.
Bir de '' Beta oyuncusu '' diye bir tanım var. Ne demek Beta oyuncusu? Forumda bilgi bulamadım.

İyi oyunlar,
akucumen

Gelecek Adımlar
TEn yakın sonraki adım tabii ki daha fazla başarı eklemek. Beta oyuncularımızdan bazı fikir ve
önerileri topladık ve oyunun gelecek sürümlerine ekleyeceğiz :).
Zamanla güncellenemeyen bazı eşsiz başarılar da ekleyeceğiz. Gelecekte, oyunun farklı
yerlerinde profilini ve başarılarını daha belirgin bir şekilde göstermeyi planlıyoruz ve böylece onları daha görünür ve daha değerli hale getireceğiz.

DeletedUser34181

Guest
bu başarıları eklemenin nasıl bir amacı olduğunu çözemedim tam ama eğer ki oyuncular için oynaması ve bazı şeylerden daha fazla zevk almasına odaklı birşeyse bunun için görevler zaten yeterli hayır yani görevlerde yapabildiğimiz birşeyi sadece adı başarıda kalacak bir görevler silsilesinde tekrar karşımıza koymaya gerek yok veya hani tamam işi eğlenceli kılmak istiyorsanız bu başarıları elde etmenin birde getirisi olmalı ... sadece bir madalyamsı birşey alıpta "ee aldık şimdi ne olacak" muhabbeti oluşmasın bare belli bir ödül kazanabilelim sadece başarım adı altında yapılan ve oyuncuya herhangi bir getirisi şu durumda olmayan bir çalışmaysa gerek var mıydı ... bu bir soru işareti

M1 Grand

Well-Known Member
Merhaba Admin,

"Başarılarılarınız, oyunda bonus ya da başka ikramiye sağlamaz" diyorsunuz madem bonus veya ilerlememize katkı sağlamayacak o zaman bu güncellemenin getirilme amacı nedir? Sadece şekil veya süs olsun diye mi getirildi.? Benim naçizane fikrim kazandığım başarıların bonus olarak geri dönmesi yönündedir.

Saygılar.

DeletedUser35002

Guest
Merhaba Admin,

"Başarılarılarınız, oyunda bonus ya da başka ikramiye sağlamaz" diyorsunuz madem bonus veya ilerlememize katkı sağlamayacak o zaman bu güncellemenin getirilme amacı nedir? Sadece şekil veya süs olsun diye mi getirildi.? Benim naçizane fikrim kazandığım başarıların bonus olarak geri dönmesi yönündedir.

Saygılar.
T.Hv.K.K arkadaşa katılıyorum, çoğu kişi de aynı düşüncelerini belirtecektir. Bu devirde bedava ne yapılıyor ki. Görevler tamamlandıkça ödül verilmelidir. Oyuna Fazla Aktif Olamayan Oyuncularda İlgi Göstermez. Bu oyunda zaten güzel hediyelerde verilmiyor. İnsanları kandırma amaçlı bir sürü ıvır zıvır hediye veriliyor.

Gospodar

Well-Known Member
Ürün toplamayla ilgili olan başarı yanlış çevrilmiş sanırım. "İyi tanrı" yerine "ürün tanrısı" olmalı. Good/goods

DeletedUser35273

Guest
çevirilerde genel bir yetersizlik ve yanlışlar dizisi mevcut ... Türkçe/Almanca yada ingilizce arasında yapılacak çevirileri kelime bazında değil mantık bazında yapmak daha uygun olur. Eş anlamlı sözcüklerde özellikle hatalar veya anlamsızlıklar mevcut. İsterseniz ücretsiz olarak yardımcı olurum :)