• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Gerçekleşti Mobil vs Tarayıcı

FF Afrexia

Well-Known Member
Mobilde oyuncuların genel sohbet , sıralama veya başka bir yerde üstüne tıkladığımızda o kişinin loncası ve çağı hakkında bilgi sahibi oluyoruz tarayıcıda ise bu sadece komşu/arkadaş/loncadaş için mouse u üzerlerine getirdiğimizde mümkün bu özelliğin iki platformlanda eşitlenmesi gerektiğini düşünüyorum tarayıcıda sıralamayı açtığımda şehre girmeden o kişinin çağını görebilmeliyiz ya da genel sohbette konuşan kişinin üstüne tıklayarak loncasını görebilmeliyiz

1.Legion

Well-Known Member
Katılıyorum genel sohbette konuşan kişinin çağını ve loncasını üzerine geldiğimizde veya üzerine tıkladığımızda açılan ekranda görmek çok faydalı olacaktır.

KralqmaS

Well-Known Member
Ben de tarayıcıda olup mobilde olmayan bir şey önereyim: Ticarette sadece komşular, sadece arkadaşlar kısmını mobile de uygulayın lütfen. Binlerce saçma teklif karşıma geliyor komşulardan, onların arasından istediğim ya da kârlı teklifleri görmek zor olabiliyor. Bunu da eşitleyin lütfen.

Düzenleme: Pc de de sadece arkadaşları göster yokmuş, ikisine de eklense güzel olabilir.

Son düzenleme:

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Mobil ve tarayıcıda farklı olup da değişmesini istediğiniz başka farklılıklar da varsa duymaktan çok memnun oluruz.

FF Afrexia

Well-Known Member
Merhabalar. Mobil ve tarayıcıda farklı olup da değişmesini istediğiniz başka farklılıklar da varsa duymaktan çok memnun oluruz.

Aklıma gelenlerden:
Şehir veya yerleşimde bir binanın yerini başkasıyla değiştirirken örneğin A binasını (3x3) B binasının yerine (3x3) koyacaksınız hiç başka boşluğa ihtiyaç duymadan A yı B üstüne getirince maviye dönüyor binanın altı ve A yı yere koyup B yi elimize alıp devam edebiliyoruz bu olay tarayıcıda var mobilde yok
Ayrıca önceden de başka bir başlık altında demiştim bu özelliğin şehir düzenleme modu sırasında da kullanılabilmesi lazım işleri çok kolaylaştırıyor

FF Afrexia

Well-Known Member
Tarayıcıda kişinin binalarını görmek için üstüne tıklayıp devasa binalar demen yeterli tüm binaları açılan kilitlerin sonunda (örneğin 80/80) olsa dahi binaları görebiliyoruz ancak mobilde böyle birşey mümkün değil