• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Mobil Uygulamalarda Hasat Sorunu

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Oyunumuzu, mobil uygulama üzerinden oynayan bazı oyuncularımızda halen daha şehirde hasat toplamakta sorun yaşadıklarına dair bildirimler alıyoruz, hem elmas hem de elle toplamada. Hasat sırasında binalar toplanmış gibi duruyor ancak, oyundan çıkıp, tekrar girildiğinde toplanmadığı anlaşılıyor.

Aslında bu konu ile ilgili bazı düzenlemeler yapıldığı halde, yine de sorunu devam eden oyuncularımız oluyor.

Sorunun bir sebebi oyunun arka planda açık kalması olabilir şeklinde iletildi. Oyun arka planda açık kaldığında ve uzun süre oyunda bir hareket olmadığında, oyunun kendisini beklemeye aldığı durumdan kaynaklanabileceği açıklandı. Sizden ricamız, oyun arka planda açık kaldığı durumlarda hasat yapmadan önce oyunu kapatıp tekrar açmanızdır.

İkinci bir öneri de önce Yönetim Binasının toplanıp, sonra diğer binalara geçilmesi.

Sorunu devam eden oyuncularımız lütfen bize bildirim açsınlar, ancak lütfen aşağıdaki sorulara net cevap verecek şekilde bildirimlerini yapsınlar:

• Toplama yapılmayan binalar genelde fp veren binalar mı oluyor?
  • Toplama yapmadan önce fp barı 100 fpnin altında olduğunda emin misiniz?
  • Toplama yaptığınızda binalar toplanmış gibi görünüyor da ama oyundan çıkıp girince mi toplanmamış olduğu fark ediliyor, yoksa zaten hiç mi toplanmamış gibi mi görünüyor?
  • Sorun elle toplamada mı, yoksa elmasla toplamada mı ortaya çıkıyor veya fark etmiyor mu?
  • Sürekli mi oluyor, eğer ara sıra oluyorsa, bu hatanın olduğu zaman, daha önceki hasatlarınızla karşılaştırdığınızda, hasat öncesi belirgin başka bir işlem yapmış oluyor musunuz (örneğin Lonca Seferi yaptım, Kültürel Yerleşime girdim çıktım, Antikacıda alım yaptım, tavernamı topladım vs)?

En önemlisi, hatanın oluştuğu bir video çekme şansınız varsa, lütfen bize gönderin. Hatanın sebebinin bulunmasında çok yardımı olacaktır.

İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz