• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Mayıs Çılgınlığı 2011 Geri Bildirimleriniz

sleeplesslady

Well-Known Member
MM%20Logo.png

Değerli oyuncularımız Mayıs Çılgınlığı 2021 geri bildirimlerinizi bizimle burada paylaşın

61HAYLAZ61

Well-Known Member
MM%20Logo.png

Değerli oyuncularımız Mayıs Çılgınlığı 2021 geri bildirimlerinizi bizimle burada paylaşın
Yine saçma saçma ödüllere 2000 er elmas istersiniz.işin garip tarafı seviyeli binaların sadece 1 seviyesi için istediğiniz elmas miktarları akıllara zarar oluyor.el insaf demekten kendimi alamıyorum… ödüller gelmeden fiyatları canlanıyor gözümde.erkenden tavrımı belli etmek istedim.

Ben daha bu sene başladım oyuna umarım çektiğim elmas lara değecek birkaç teklif gelir arkeoloji etkinliği ile ilgili teklif gelirse sevinirim çok bi beklentim yok büyük ihtimalle çoğu kişi 1yada 2 teklifi kabul edecektir.Herkezin cebine göre diyeyim ve iyi günler dilerim.

ORHAN 50

Well-Known Member
Millet çok beklentiye girmeyin diyeceğim o bile olmuyor bence hiç beklentiye girmeyin. Kıytırık bir ödüle 2000 elmas yerine 1750 elmas istiyorlar. O kadar bedele verdikleri binayı antikacıda satsan 3-5 mücevher kapatıyorlar yani kendileri bile değer verip birşey vermedikleri binaları bize kakalayacaklar yine. Belki bu kez yanıltırlar bizi.

Desolator

Well-Known Member
50 fp ye 995 elması ancak oyunu açtığında yanlışlıkla tıklayan biri verir. Nasıl bir mantıktır bu?

Killercasper.

Well-Known Member
50 fp ye 995 elması ancak oyunu açtığında yanlışlıkla tıklayan biri verir. Nasıl bir mantıktır bu?
ne bekliyodunkii dua et 10 fp ye 995 elmas istememişler vallaha o göz var bunlarda dur bakalım nasıl teklifler gelicek sornasında daha bu başlangıç edicegimiz lafları şimdiden hazırlıyalım derdim çükü berbat teklifler gelicek kendileri bile almadıkları tekliferi 1 antikacı parası bile etmeyen oyunun en gereksiz binalarını bize verip para kazan maya çalışıcaklar zaten foe bizi ne zaman şaşırtı para ve indirim konusunda tamam her oyun para göz olur ama karşılıgında igrenç şeyler vermez mesela oyunda gider seferde 64 yaparsın daha karlı 150 veya 100 fp arası bişe kazanırsın ürünler erzaklar geliştirme kitleri elmaslarla çıkarsın daha karlı gerçekden oyun artık zula ya dönücek gibi zula gibi kredi kartı olmıyanlar oynıyamıyıcak yazık bu oyunuda berbat etiniz etkinlikler çöp oldu yeni şeyler gelmiyor artık mesela sefer ve lsa gibisinden
lütfen artık kendinize gelin !!!!!! oyuncu kaybetiginiz farkındamısınız oyunun wp2 oyunu olmaya yaklaştıgının farkındamısınız lütfen kendinize çeki düzen verin

vwqar12

New Member
ne bekliyodunkii dua et 10 fp ye 995 elmas istememişler vallaha o göz var bunlarda dur bakalım nasıl teklifler gelicek sornasında daha bu başlangıç edicegimiz lafları şimdiden hazırlıyalım derdim çükü berbat teklifler gelicek kendileri bile almadıkları tekliferi 1 antikacı parası bile etmeyen oyunun en gereksiz binalarını bize verip para kazan maya çalışıcaklar zaten foe bizi ne zaman şaşırtı para ve indirim konusunda tamam her oyun para göz olur ama karşılıgında igrenç şeyler vermez mesela oyunda gider seferde 64 yaparsın daha karlı 150 veya 100 fp arası bişe kazanırsın ürünler erzaklar geliştirme kitleri elmaslarla çıkarsın daha karlı gerçekden oyun artık zula ya dönücek gibi zula gibi kredi kartı olmıyanlar oynıyamıyıcak yazık bu oyunuda berbat etiniz etkinlikler çöp oldu yeni şeyler gelmiyor artık mesela sefer ve lsa gibisinden
lütfen artık kendinize gelin !!!!!! oyuncu kaybetiginiz farkındamısınız oyunun wp2 oyunu olmaya yaklaştıgının farkındamısınız lütfen kendinize çeki düzen verin
oyunu bırktığım zamandan beri halen fiyatları düzenlememişler her şey çok pahalı zaten pahalı olması yüzünden salmıştım 2 yıl önce tekrar dönüş yapınca daha beter durumda olduğunu gördüm..düzeltselerdi keşke

Killercasper.

Well-Known Member
oyunu bırktığım zamandan beri halen fiyatları düzenlememişler her şey çok pahalı zaten pahalı olması yüzünden salmıştım 2 yıl önce tekrar dönüş yapınca daha beter durumda olduğunu gördüm..düzeltselerdi keşke
aha feo ekipi bak diyorum oyuncu kaybediyosunuz aga bak adam oyunu bırakmış sorna geri başlamış mükmmel bi oyun yatınız yav mükmmel agızlara layık