• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lonca Seferleri - Yeni Ödüller ve Eklemeler

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser24930

Guest
Merhaba,

Lonca Seferleri - Yeni Ödüller ve Eklemeler ile ilgili görüş ve önerilerinizi bu başlık altında yapabilirsiniz.

Saygılar...

MjoR

Well-Known Member
Buzul çağın bonusunu artırmanız tamamen hata.
ben 5 dünyada birden oynuyorum. ikisinde ilerleme birinde modern birinde postmodern birinde ise buzul gelecek çağdayım ve seferlerde en çok zorlandığım ve müzakere yapmak zorunda olduğum dünyam buzul gelecekte olanı. Yani buzul geleceğin savaşları zaten zor ve bunu sadece saldırı ve savunma değeri yüksek diye yorumlamanız hata çünkü rakibin de saldırı ve savunması artıyor orantılı olarak. Bunun dışında 48.savaştan sonraki çift özalit ödülünden ben dahil tüm oyuncular rahatsız. Hiç bahsetmemişsiniz ama umarım birçok şeyi yeniledik derken 48. savaştaki çift özalit seti de dahildir.

DeletedUser25694

Guest
daha da zorlanacaksınız :D
buzul gelecek çağdakilerden müzakerede prometyum elementi de isteyecek!
http://prnt.sc/e7gqzr
4.zorlukta %50 elmas şansı olacak amma %200 defans bonusu olan 2 li savaşları saldırı bonusu az olanlar zor geçecek :D
http://prnt.sc/e7grdr

sevmediğim bir tarafı arkadaşında dediği gibi birkaç dünyada oynarken hediye gelecek "lonca sefer girişim puanlarının" belirli bir süre aktif olması kötü bence aynen fp gibi kullana kadar beklemeli! yani bir dünyada "lonca sefer girişim" geldiyse gidip diğer dünyalarda işlerimizi yapıp gelsek de o zamana kadar gitmese ve böylece madalyacıklarımız gitmese lonca seferini bitirmek için :D

diğeri teras çiftliği gibi görseli çok hoş olan bir binanın 5x6 büyüklüğünde olması! kurmaya yürek ister! getirilerini pazar veya maskeli balo ile karşılanan bir binanın kurma ihtiyacı duyacağımızı tasarımcılar nasıl düşündü bilmem :D
http://prnt.sc/dx1hbn
hoş bu bina 4. savaş sonunda %50 gelme şansı olan ütopya bina olarak kalacak!
http://prnt.sc/e7gq9d

serdalca08

Well-Known Member
Motive kitide çok süpermiş.Adamlara bilgi tapınağı sattırdınız motive alamayınca oyuncular motive kiti ile mi bilgilerini motive etsinler Sitemleri nedense birilerinin kulağına küpe olmuş xd xd. Terra farm pazara karşın avantajlı hacı abi kapladığı birim pazarın kapladığı birim ile FP bakımından , 5dk lık terrayı üretip yağma için gelenleri trollene bilir.

DeletedUser34435

Guest
48. kapidaki cift ozalit betada kalkmis, yerine 20 fp gelmis. 20 fp ondan onceki kapilarda zaten var, 48. kapinin bir farki olmali ve en azindan 100-200 fp gibi iyi bir odul olmali, illa ki fp olacaksa odul ya da bilgi tapinagi, dilek kuyusu odulleri aynen kalmali ama % oranlari yukseltilmeli. Ben 5 dunyada basladigindan beri her hafta 48 savasi bitiriyorum ama bu gune kadar 48. kapidan bilgi tapinagi, dilek kuyusu veya onceki kapilardan birinde bulunan yenileme kitini aldigimi hic hatirlamiyorum. Birer kere eserler tapinagi verdi, o da toplamda tum dunyalarin toplami yani 2 ya da 3 odul. Sandiklardaki bu odulleri alan var mi merak ediyorum. Bence tamamen kaldirin, en azindan beklentiye girmeyelim. FoE bazen, bu kadar da olmaz deyip birakmak istedigim ve asla geriye donmek istemedigim bir oyun ama yine de simdilik keyifle oynadigim bir oyun. Umarim elestirileri dikkate alirsiniz. Emeklerinize saglik.
Saygilar.

DeletedUser35110

Guest
Alışırız :) Forge ne eylerse güzel eyliyor :)
Kişisel görüşüm; aklınıza sağlık iyiki varsınız.
Beğenmeyenler daha iyisini yapsın :)
Benim tek isteğim var oda büyük kuleleri geçtiğimizde sandıktan ozalit çıkması :) işte buna üzülüyorum. Ve elmasın az gelmesi.
500 tl. ye yakın para verdim. Şimdi bir de zam gelmiş. Bu benim için şu demek :( artık elmas alamayacağım !!
lütfen şu fiyatlar makul seviyeye çekilsin. Biraz sürümden kazanılsın !! Lütfen.

serdalca08

Well-Known Member
Farazi eleştiri yapmıyorum kendi açımdan söylemek gerek .1 süslemeden şikayetçi olduk 2adet süsleme geldi.dalga geçer gibi .4 zorluğu açma maliyeti bulunduğun çağın 3.zorluğu açmanın 2 katı kazıkçılığı iyi yapıonuz.Hakkını iyi veriyonuz. 100 FP ara sıra geliyordu hiç yokken iyi diodum ,FP çıkabilme ihtimali azaltıldı.200 FP çok beklersiniz benim gibi. Hadi diyelim 3.ü geçtik 4e vardık diyelim düşman askerin bana verdiği damege çok fazla.İşiniz çok zor kolay gelsin .

DeletedUser35110

Guest
Ücretlendirme Kabus Oluyor !

Oyun artık zengin oynu olmaya başladı.
Eğer ben bile artık elmas satın almayı düşünmüyorsam ki oturup hesap ettim,
3. cü ayımı doldurdum sayılır ve 650 tl civarında para harcamışım.
59 tl. lik alım 69 tl. oldu. Sanıyorum artık yavaş yavaş oyunu bırakmama sebep olacak.
Oyunu oynatmaya mı oynatmamaya mı çalışılıyor ?
Evet işin arge kısmı gerçekten ağır yük getiriyor olabilir. Ancak Türkiye de yaşayanların da bir alım gücü var.
Bence insanları kanunsuz işlere sevk ediyorlar. Zaten çift veya üç dört hesap açıp gizli gizli farklı net üzerinden oynayanlarda vardır. Bu gidişle sadece onlar kalır burada söyleyim.
Ya da Loncalarda fark ettiğim gibi insanlar oyundan soğumaya başladılar ve bence bunun en büyük sebebi aşırı pahalı bir oyun durumuna gelmesi.
Sürüm kafası olmayan bir işletme sadece varlıklı kişilerin olduğu bir yere dönüşür ki; bu da bana göre her 100 kişiden 70-80 kişinin oyunu bırakma eğiliminde olduğunu gösterir.
Ben bir oyun sever olarak iyi emek harcanmış oyunlara belli ücretler verdim.
Galaxi Empire, Hay Day, Boom Beach, Clash of Clans, Clash Royal gibi oyunlara yakın geçmişte 1000 lira üzeri ödeme yapmışımdır. Bu oyunlardan soğuma ve bazılarını bırakma sebebim; forum muhabbetlerinde oyun içi muhabbetlerde 1. Sıradaki sorunun oyun ücretlendirmeleri olduğunu gördüm.
Bu uzunca mesajımın ana konusu olarak ücretlendirmeye değinmeye çalıştım. Umarım akıl rant a galip gelirde ileriyi görebilirler. Yoksa artık oyuncu bulmanız dışında satış yapmayı unutun.
Saygılarımla HU KAĞAN

DeletedUser35185

Guest
MUZAKERELERDE MADALYA İSTEMESİ 4 CÜ SEFERLERDEN ÇEKİLMEME SEBEB OLDU

DeletedUser4557

Guest
Yeni güncelleme için bilgi notu
"Lonca Seferi ile ilgili değişiklikleri sunduktan sonra verilere tekrar baktık ve yeni süslemelerin (Geçmişin Yüzü ve Güneş Tanrısı Kapısı) büyük ölçüde aşırı değerlerinin olduğunu fark ettik. Bu nedenle, değerlerini “sadece” iyi olacak kadar indirdik."

Sermayeden zarar ettiniz değil mi. Faydalı bir iş yapılmıştı. gerçekten faydalı bir bina idi. Ama artık değil.
Yöneticilerin (programcı veya oyunu kurup sanal ortamda pazarlayanlar) görüşünü anlamak mümkün değil. Ya bu oyunun bırakılmasını kimsenin oynamamasını mı istiyorlar. Gelir kaynakları azaldı da oynayanları elmas almaya mı zorlamak istiyorlar. Diğer ülkelerde bunlar belki geçerli olabilir ancak burası Türkiye. Oyun için elini cebine atan kişiler sayılı. Bunlara kolaylık sağlacakları yerde bana göre şanslarını zorluyorlar. son bir haftada bildiğim en az 3 kişi oyunu bıraktı. Böyle giderse bu sayı 1 ay içinde 100 leri bulacak. 4 seviyenin zorluğu ise evlere şenlik % 200 e varan bir düşmanla çarpışmak veya 4-5 turda 200-250 ürünle mübadele yapmak ve karşılığında 2 FP 4 girişim gibi traji komik ödüller de almak cabası. Bu kadar emek sarfediliyor. Bari bırakın oyuncular ödüllerle zevk alsın ve oyunda kalsın.

Bu arada Hu Kağan 1 ile aynı düşünceler içerisindeyim. Foruma yazan arkadaşlar da bu görüşlere katılıyorlarsa belirtsinler ki tepkimizi koyalım.

Ha unutmadan Lonca seferlerinde elmas dağıtımı çok iyi olmuş 4 dünyada yaklaşık 200 elmas kazandım ama hepsinide 4 turda ve tek dünyada mübadelelerde harcamak durumunda kaldım. :)))
Sıfıra sıfır elde var sıfır :D Sevgilerimle.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.