• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lonca seferleri 48. savaş ödül oranları

DeletedUser28367

Guest
artık seferler çok sıkıcı olmaya başladı çıkan ödüller sanki dalga geçer gibi
64 savaşa yapıyoruz hala bittiğinde ozalit geliyor :)
eserler tapınağı 10 seviye 4. seferde bitiyor 3 tane ödül çıkıyor toplam o da ozalit 5 tane asker yada yosun lambası :)
4 senedir bu oyunu oynuyordum severek ama artık bırakıyorum sırf bu sebepten dolayı bu kadar yazıyoruz ama okunmuyor bile ve bir çalışmada yapılmıyor

DeletedUser35285

Guest
demin 3. aşamanın sonunda teras çiftliği gelince hafiften bi gözlerimi ovuşturdum, sonra dedim heleloy haydi pambık şeker almaya :)

DeletedUser3575

Guest
seferlerde 64/64 yapıyorum ama sefer hediyeleri güneş tanrısı mutluluk olarak ihtiyacım yok depomda 17 tane oldu gereksiz artık savaşmak istemez oldum savaşanları tatmin edecek hediyeler olsun kullanamadığımız hediyeleri verip durmayın...

DeletedUser35908

Guest
merhaba arkadaslar bu mesajları yönetim okuyormu bilmiyorum ama benım degınmek ıstedıgım seferlerdekı ödüllerin düşüşü ve saçma sapan ödüller çok merak ediyorum eserler tapınagını kacıncı sevıyeye getırmemızı beklıyorlar acaba halen ozalıt verıyorlar ve kabıle akanı denılen bına sadece yer kaplıyor bende 15 tane oldu ılk cfıktıgında neguzel hedıyeler gelıyordu sımdı ıse sadece zorluk amac bu oyunu oynayanları oyundan sogutmaksa bılelım ona gore hareket edelım zamanımız harcanmasın eskıden 200 fp falan guzel hedıyeler gelıyordu sımdı nerdeeee bunun ıcın bır sey yapılması gerektıgıını dusunuyorum

DeletedUser35908

Guest
Yazilanlara tamamen katiliyorum. O kadar emek sarf edip 48. savasa bin bir guclukle ulasabiliyoruz zaten, hatta cogunlukla ulasamiyoruz. Ulasmak icin de hattinden fazla elmas, urun ya da asker harciyoruz. Sandiktan cika cika iki ozalit cikiyor; hem de 4-5 haftadir surekli ozalit... Her ozalitten onlarca oldu, ne ise yariyor ki?..(Eserler binasi da yatirilan fp'lerin karsiligini veriyor mu diye ayrica sormak lazim!..) Hele hele II. seviyedeki yenileme kiti odulu gorunurde var ama gercekte yok gibi; eserler tapinagi kuruldugundan beri alan var mi merak ediyorum bu odulu. Bu kadar kasmanin ne alemi var? Sonucta eglenmek, hos vakit gecirmek icin giriyoruz bu oyuna. Kisacasi oduller asla yeterli degil. Sehrimde uretebildigim ya da para, erzak vs ile edinebildigim odulleri surekli almaktan sikildim ve bu oyun kasmaya basladi. Biraz agir elestirmis olabilirim, ama duygu ve dusuncelerimi de daha fazla icime atmak istemiyorum. Saygilar.
yenileme kıtı 20 ye yakın var olsa ne olacak okyonus cagındayım saçma sapan ödül vermekte birebirle

DeletedUser31283

Guest
Bende geçmişin yüzü ve güneş tanrı kapısından bıktım. görevlerde mutluluk kazan deyince kurup kurup siliyorum :) hala 40-50 tane var..

ayrıca eserler özaliti konusunda %100 haklısınız arkadaşlar, 70 takım özalit olmuş hala geliyor

itsme

Well-Known Member
Katiliyorum. O kadar savas, urun asker elmas harca sonuc husran. Hic savasmasak daha karli..

DeletedUser35873

Guest
ilk defa 51 e kadar çıkabildim ama dediğiniz gibi sonuç hüsran zirvedönemdeyim örn: 50 ürün kazanıyorum stoğa bi bakıyorum 50 boya 48 den sonraki 3 savaşı bitirebildim elimdeki ürünler sonuna kadar tükendi gene 50 ürün şarap geldi :) Şansmıdır çözemedim

DeletedUser34852

Guest
hangi ödül saçma değil ki etkinlikler,yan görevler,günlük görevler,seferleri saymıyorum bile.... iyiden iyiye enayi yerine konuluyormuş gibi hissediyor insan.. başta bi rinbin vardı 4444 para öde ödül 1 para :) iki kere tufaya getiriyordu 3 ncü de hiç olmazsa elmas veriyordu eyvallah helali hoş olsun diyorduk :) şimdi herşey tufa...
- etkinlik yapıyorsunuz zar zor topladığın enerji içeceklerini 201 tanelik en pahalısını kullanıyorsun zafer kulesi....o günün görevi çok şükür bitti verdin pası en pahalısını kullandıysan zaten bittin ha en ucuzundan gideyim dedin 50 aldın görevden eldeki 50 ye ekledin 79 harcadın daha orta sahaya gelemedin :) elde kaldı 21 ertesi günü bekle görev 10 emir gibi zar zor bitir geldi 50 eldeki 21 oldu 71 en ucuz pası 50 -60 a atanı bulursan ne ala alırsın renk muhafızını yan pasa devam 10 günde kaleye gidersin.. elmas harcaman 3-4 tane idollerin tapınağı kuran var mı ? veya o güzel binalardan kaç tane aldınız? kaç kişi sadece golle 10 level yaptı binayı. görevler bitti eskiden nezaketen de en son gün ödül verirdiniz bu sefer o da yok etkinlik bitti teşekkürler dediniz bi 50 verir en son da şu kaleye şutu çekeriz dedik ama kale ağzında maç bitti...
- günlük görev yapıyorsunuz 60 kez 1 saatlik üretim yap yok 10 ordu yen 100 fp harca 300 ürün bağışla evi ipotek edecez nerdeyse, haydee tüm şehri yık nalbantları serpiştir son dk ya anca yetiştir...ödül ? saraylar,kiraz bahçeleri,tapınaklar,haydut yuvaları arasından en sonda ne var ? 10 fp... 1 haydut.. renk muhafızı.. otur kır pc yi..
- yan görev hikaye görev allaha emanet 500k para 500k erzak öde 150k para al :) ödül de gizli ödül ama :))) kesin elmastır, olmadı fp dir dimi ? tabi..
- lonca seferi tam facia içimiz dışımız ozalit heykel zafer kulesi.. 48 e geliyorsun arkadaşlarında dediği gibi %65 ozalit... eserler tapınağı bir işe yarasa bari 10 olsa ne 50 olsa ne bir hafta hiç yanmaz bir hfata daha ilk kuleye gelmeden 3 kere yanar 3 tane aslan gibi geçmişin yüzü, sonra 64 e gel hava 3 kere yandık ya daha ne istiyorsun hesabı.. heykel beyaz çıkıyor geçmişin yüzü, altın çıkıyor geçmişin yüzü, 100 fp 200 ürün belki aylar var gelmedi... heleki 4 ncü seviye tam komedi 150 saldırı bonusun olsa 250 ile geliyorlar 200 yapsan 300 le geliyorlar bir de 2 tur,yani katliama gidiyoruz orası kesin... mecbur müzakere yap ürün harca dünya ürün ver o son bir taneyi bulama hadi 10 elmas ver bir tur daha ;) o da zaten hangisi sende kalmamışsa zaten o üründür ona da bi 50-60 elmas öde böyle böyle 64 e gel teras çiftliği var ama sen kabile alanına abonesin...yani sefer bitti cihan harbinden çıkmış gibiyiz ya askerler telef,ya depolar tam takır...
- okyanusa gelmişiz hala 20 20 üretim yapıyoruz yönetim binası 56k para veriyor teknolar 15m para 15m erzak 400 er ürün 500 er ürün insan bari üretim binalarını her çağ atladığında 3 er 5 er artırır... 400 yerine 500 ister aynı hesaba gelse de moral olur en azından çağ atladım artık 20 değil 25 üretecem diye :)

biraz uzun oldu ama bütün düzeniniz keser hesabına döndü hep kendinize yontuyorsunuz, insanda şevk bırakmıyorsunuz biraz teşvik edici olun oranlarda iyileştirme yapın. 48 e gelmişim eserler tapınağı ozaliti ne yapayım zaten son adam son diş kalmış çıkmışım savaştan..4 ncü tur da hele eserler ozaliti nedir 2 fp ödül nedir ? sürekli elmas almaya zorlanmak ve karşılığında saçma şeyler almak insana nasıl hissettiriyor umrunuzda mı ? nasılsa millet çekirdek gibi bulaşmış oynuyor diye hiç bir iyileştirme yapılmıyor,savaşa giriyoruz saçma sapan olan sayaç saati 20:00 da ?? sayaç dediğin 00:00 da döner istanbulda yaşayan oynamasın mı bu oyunu mesela ? 6 da çıkıp 8 de eve varabilen kaç kişi var istanbul trafiğinde şöyle 20 - 30 km uzakta oturuyorsanız bütün gün emek ver ürün ver adam koysun cebine 5 er ürün senin 500 er ürünle aldığın kuleyi indirsin bi de genelde dalga geçsin ne güzel... yapın şu sayacı 00 : 00 da girip girmemek oyuncunun tercihi olsun trafiğin veya patronun değil.. akşam yemeğini bırakıp savaşa koşmayalım.. tüm bunlara rağmen yetişirsen de 20:00 de server kilit ?? 1 savaş yapıyorsun hooop oyundan atıyor kuşatma atacan dondu kaldı attınmı atmadınmı zaten saniyeyle yarışıyorsun bir de aç kapa oyunu attığın kuşatmanın yarısı gitmiş zaten...dünya elmas parasından bu savaş trafiğini kaldıracak hızlı bir server parası çıkmıyor mu hala ?