• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lonca Seferleri - 4. Zorluk

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24930

Guest
Merhaba,

Lonca Seferleri - 4. Zorluk ile ilgili görüş ve önerilerinizi bu başlık altında yapabilirsiniz.

Saygılar...

crazyosy

Well-Known Member
hayırlı uğurlu olsun. fakat zorluğu bu denli artırmak keyiften çok işkence olacak. beta dünyasını takipteyiz. %200 saldırı ve savunması olan bi yeri nasıl yenmemizi bekliyorlar anlamadım. bazı şeyler mantık dışı. makul değil yani. instagram dan yayın yapıp cevapta vermiyorlar oyun yapımcıları. sesimizi buradan duyurmak istiyoruz fakat forum en büyük dez avantajı katılımın olmaması. bilmiyorum artık oyunun sonu nice olur.

DeletedUser35008

Guest
4. Seviyenin sonuna ödül olarak 4 eserler tapınağı ozaliti koyun. oranını da % 95 yapın bence harika olur. Birde altın heykelden işaret kulesi çıkıp duruyor. Ne gereği var. Dayayın onada süsleme olsun bitsin. :mad:

DeletedUser33211

Guest
Son zamanlarda yapılan oyun içi yeniliklerin hemem hemen tamamı,oyunu keyif almaktan çıkarıp,tam tersine stres küpü haline gelmemize sebep oluyor.Ve tamamen elmas kullandırtmaya yönelik yenilikler bunlar.Bu zorlukları daha cazip hele getirilmesi kurucular için olmasada bizler için daha keyifli hale gelecektir.Kabul edersiniz ki;oyuncu varsa oyun vardır. Kendi adıma söylemek gerekirse şuan tam sınırdayım bundan sonraki gelecek yenilikler oyunu tamamen bırakmama neden olabilir...

DeletedUser24009

Guest
4. seviyeyi açmak için gereken ürün konusuna açıklık getirebilecek kimse var mı ??
oyuncular her dönem için ayrı ayrı mı ürün ödeyecek yoksa, bulunduğu döneme göre mi ödeme yapacak ?

DeletedUser34843

Guest
Ben daha önce söylemiştim ama dinleyen olmadı... yükseltme kiti varken, neden alçaltma kiti yok... şimdi daha çok ihtiyaç oldu... etkinlik binalarını alçaltarak; diğer çağlardan da ürün alabiliriz...

DeletedUser34843

Guest
Ben daha önce söylemiştim ama dinleyen olmadı... yükseltme kiti varken, neden alçaltma kiti yok... şimdi daha çok ihtiyaç oldu... etkinlik binalarını alçaltarak; diğer çağlardan da ürün alabiliriz...

bu kit sayesinde; mesela her çağa ait zaman içinde vaha binası yapabiliriz...

DeletedUser34843

Guest
arkadaşlar ticket attım ve bana söylenen kendi bulunduğumuz çağın ürünleri geçerliymiş... yani ben yakın çağdayım, 4.kilit için 20 ürün daha ödemem gerekli...

DeletedUser30603

Guest
Sarı renkli eserden 100 fp vermemek için çeşitliliği arttırmışsınız Isaret kulesi yerine 2x1 yer kaplayan şehir savunmasında işe yarayan ve dilek kuyusunun adını değiştirip bilmem ne pınarı yapmanız neyin yeniliği anlayamadım Aynı arabayı makyajlayıp piyasaya sürmek gibi bişey. Ama oyuna savaşla ilgili yenilikler gelmesi güzel tabi. Çiftlik oyunu değil sonuçta. Aması savaşarak 64~64 yapan kaç kişi var? ürünle geçmek için mi yapıldı 4. Zorluk yoksa elmas satmak için mi Yoksa savaştan soğutup çiftlik oynamamız için miHer güzelliğin bi goturusu vardir umarim daha makul sevilerde olur bu götürü. Kitlerin olması artı bir yön ama

DeletedUser35265

Guest
4.seviyedeki ödüller güzel ama kilidi açmak için lonca olarak değilde bireysel maden ödeme olsa daha iyi olabilirdi.
genel olarak iyi.

DeletedUser17206

Guest
seferler hem ürün hemde elmas harcatmak için yapılmıs yeni düzenleme ..olan askerlerin saldırı gücleri zayıf normalde savasarak gecilecek yerleri artık müzakere yoluyla geciliyor bu da elmas ve erzak harcamak zorunda kalınıyor .ee karsılıgında aldıgımız hediyeler cok basit kaldı eserler kurduk artık özel hediyelerde gelmiyo..ben bıraktım artık seferleri savasmıyorum bu haftadan sonra .birde yarıs yapılıyor 1.ve diger 2 olan 3 olan loncalar ne kazanıyor boşuna yapılan bi savaşa dönmek üzere seferler ..

DeletedUser34435

Guest
4. seviye savasarak gecmek icin degil de elmas harcatmaya yonelik hazirlanmis kanaatimce. Oduller fena degil, ozellikle elmas odulleri; ama gel de savasarak 54'ten sonrasini gec. karsidaki ilk 8 birlik ile ikinci 8 birlik ozellik bakimindan tam ters; yani ilk birlikleri iha ile yenebilirken ikinci birlikler karsisinda iha en zayif birlik durumuna dusuyor; bunu kasitli yaptiginizi anliyorum ama ikinci turda karsi birlikler bir de bize vurus hakki verilmeden birer kere daha vurus yapiyor her seferinde. Ornek: karsi birlikten 8 birlik sirayla bizi vurdu, ilkinde biz de sirayla onlari vurduk ama bu daha sonraki hamlelerde degisiyor; soyle oluyor, karsi birlikler birer kere daha vuruyor sira bizde biz de birer kere daha vurabilmemiz lazimken sadece bir askerimizle vurus yapabiliyoruz, karsi birlikler sirayla bir kere daha vurus yapiyor. saka gibi :) zaten karsi birliklerin gucu 120/130'larda, haydi tavernadan %30 guc aldik biz de 120-125 olduk ama degisen bir sey yok.
bir muzakerede ortalama 80-100 maden ve biraz da elmas gidiyor, karsilik ne?..
Bu oyunu birakmayacagim inatla, bu kadar emegim var, sizlerin de emeklerine saglik. :))

DeletedUser34254

Guest
4 seviyenin ödüllerini nasıl beğendiler şaşıyorum... her hafta en geç perşembe 3 seviye bitiyor... 4. seviyeye sevinmiştim ama sanırım bu hafta son oynayışım oldu...
4. seviyede 8 seferde aldığım ödül 7 ilerleme 6 ozalit 4 sefer 1 zafer kulesi
ek lonca seferi ve motivasyon kiti ödüllerine tamamen uyuz oldum... son derece gereksiz bence... yeni seviyeye geçmiş olanla 1-2 aydır aynı seviyede olan aynı kefede zaten...
Genişleme ödülü fikrini kuvvetle alkışlıyorum...

DeletedUser24499

Guest
4 sevıye tam bir rezalet atk ve def mın 155 lerde saldırı ıle gecemıyorsun ayrıca yukarıda yazıldıgı gıbı kaldıkı ıkı dalgada gelen askerler farklı hadı bunu gecelım urunum bol muzakare yaptık gectık dıyelım 6 yerde elmas var bunun dısında 2 forge 5 forge hatta en sona 20 forge konulmus ben forgeyı oyundakı altınla da alıyorum sonra 64 bolume gelıyorsun hop mutluluk veren bır bına bu ne ya eskıden yesıl ejderden en azında bılgı tapınagı cıkardı vaha cıkardı pazar cıkardı sımdı uc tane adını bılmedıgım mutluluk veren bınalar onların verdıgı mutlulugu ben yol ılede alıyorum ne gerek var sonrasında bıtırdın seferlerı 1. lonca oldun. bır gunlugune sana yuzde 25 lonca gucu verıyor o kadar ugrassın sonunda cok cok az bır sey guc artırılabılır. ayrıca 1. olan lonca uyelerıne gecılen sevıyeye gore bonus verılebılır her hafta full en az % 95 gecıyoruz lonca olarak odul ne ? bır gunlugune % 25 lonca gucu hıc adıl degıl

Kralınoglu

Member
4. seviyede bir hata var, buzul çağına yeni geçen birisinden henüz Prometyum çıkarmaya başlamadan (liman inşaatı bitmeden) 4. seviyedeki müzakerede bu maddeden istiyor. Seferi yapamıyorsun.

DeletedUser33788

Guest
ben 48 yapıyorm bırakıyorum 4.tur tamamen ürün israfı. askerlerle geçme şansın neredeyse yok, ürün harca geç diyor. ee ürün harcıyorsun verdiği abuk sabuk ödüller. arada bir haritada eser çıkıyor onlarda çer çöp. bu hafta 3tur bitirdim,%20 eser düşme ihtimali var sadece 2 tane beyaz heykel verdi. 1 ay önce falan baktım haritada en iyi heykel var. Büyük bi hevesle tıkladım yenileme kiti verdi. hüsran.