• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Lonca Seferi Yenilikleri Geri bildirimleriniz

weboliks

Active Member
Konuyu hortlatmış olacağım ancak; Oyunda yeniyim ve forumda bu binalardan birisi hakkında görüşlerimi ileteceğim konu var mı diyerek burayı buldum. Lafı daha fazla uzatmadan ağzımdaki baklayı çıkartayım:

Lonca seferi binalarının çoğu kurulabilir binalar. Mesela; Geçmişin yüzü, Güneş Tanrı Kapısı saldırı ordusu bonusu veriyor, Ayin ateşi de savunma ordusu. Gençlik çeşmesi de dilek kuyusunun alternatifi. Kutsal gökyüzü bekçisi ve Teras çiftliği de kapladıkları alana göre güzel FP'lar getiriyorlar. İhtiyaca göre kurulması mantıklı olan binalar bunlar.

Bu saydığım binalara tamamım; Amaaa bu Kabile Alanı neden var? Oyuna başladığım günden beri bu binayı kurmayı aklımdan bile geçirmedim. Benim gibi yeni başlayanların bile bakmadığı bir binayı ileri seviyedeki oyuncular da kurmuyorlardır. Gelir gelmez antikacıda satılsın diye mi var bu bina?

Belki 2. seviye olduğunda 3-4 fp falan vermiş olsa ya da 3. 4. 5. seviyeye yükselse de farklı farklı şeyler de veriyor olsa işe yarayabilir.

Uzun yazmışım sabırla okuyanlardan özür dilerim. İyi oyunlar herkese

1.Legion

Well-Known Member
Güzel olmuş olmasına da bunları almak için sanırım tüm turları bitirmek gerekiyor :(( bence her turun sonunda bir büyük ödül olmalı