• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Çözüldü Lonca savaş haritasındaki hata

kayaarkası

Well-Known Member
Lonca savaş alanında savaştığımız esnada kuşatmadaki savaş puanımız düştü. Bir eyaleti alabilmek için 160 savaş puanı yapmamız gerekiyor. Savaş puanı 99 iken vuruş yaptığımızda normal olarak 100 olması gerekirken sayı birden 96'ya düştü. Bu olayı ara ara gerçekleştiğini farkettim. Hatta bir arkadaşıma sordum aynısı onunda başına gelmiş. Belki çoğu kişin başına geliyordur ama savaş hırsıyla gözden kaçırıyorlardır.

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
20200320_234018.jpg

Sen boyle bisey gordun mu etrafında yeri yokken kuşatması düşmemiş bi yer :D :D o yuzden şaşırma burasi FOE burda her şey olur

kayaarkası

Well-Known Member
Elbette olabilir. Ben farkettim ve bildiriyorum ki belki bir düzenleme yapılır. Sonuçta insan elinin değdiği yerde hatalar olabilir. Milyonlarca kod yazıyorlar. Bildirmesi bizden, düzenlemesi forge ekibinin bileceği iş :)

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Elbette olabilir. Ben farkettim ve bildiriyorum ki belki bir düzenleme yapılır. Sonuçta insan elinin değdiği yerde hatalar olabilir. Milyonlarca kod yazıyorlar. Bildirmesi bizden, düzenlemesi forge ekibinin bileceği iş :)

Umarım ama dediğim gibi burası
FOE BURDA HER SEY OLUR

Mesela hesabin çalınabilir ve özel mesajlarin genel chat ortamında paylaşılabilir. Hatta kadınsan alınıp satınılabilirsin. Ve nolur biliyor musun hic bir şey olmaz arkadasim herkes kendi önüne bakar unutulur..

Mesela oyuncunun bir suru hesabi vardir fp atmaz almaz urun vermez asker biriktirir farkli Ip farkli cihaz kullanir programla savasir ve sikayet etsen dahi bu farkedilmez çünkü Turkiye destek sistemi server inin programı tespit edebilecek bir uygulaması yok ve hic bir sey olmaz. Sende hep onlar benden daha iyi diye düşünüp bir sure sonra sıkılırsın

Mesela biri senin yapmadığın seyi yaptin diye soyler ve kimse sana inanmaz kanıtlayamazsında olan sana olur ve diğerine hic bir sey olmaz..

Daha biter mi tabi bitmez oyuncun biri sinirlenir o kadar sinirlenir ki gider loncada güven kazanır tüm oyunculari loncadan atıp loncayi fesh eder o kadar emek çaba boşunadır. Ve yanılmadın yine bisey olmaz gelir tin tin oyununu oynar.

Ah bak asıl seyi unuttum biri sinirlenir içer içer ve genel chate çıkar arkadaşlarına küfreder, rakiplerine küfreder, onu durdurmak isteyen adminlere bile küfreder ama hiç bir sey olmaz.Hala tin tin oyununu oynar.

He bu arada destek sistemimiz ne yapıyor degil mi Destek sistemimiz hiç bir ülkede henüz Wiki sayfalarında yayınlanmayan verileri, forumda paylaşıyor bizim Tr destek ekibimiz bu anlamda hızlı çalışıyor. Kendilerini yürekten alkışlıyoruz. Ama neyi unutmuyoruz.

BURASI
FORGE OF EMPIRES
BURDA HER SEY OLUR AMA HICBIR SEY OLMAZ

Son düzenleme:

xmen

Emekli Takım Üyesi
Lonca savaş alanında savaştığımız esnada kuşatmadaki savaş puanımız düştü. Bir eyaleti alabilmek için 160 savaş puanı yapmamız gerekiyor. Savaş puanı 99 iken vuruş yaptığımızda normal olarak 100 olması gerekirken sayı birden 96'ya düştü. Bu olayı ara ara gerçekleştiğini farkettim. Hatta bir arkadaşıma sordum aynısı onunda başına gelmiş. Belki çoğu kişin başına geliyordur ama savaş hırsıyla gözden kaçırıyorlardır.

Merhabalar, anlaşmalı loncalarda bu bölgelere savaş sayısını arttıran eyalet binaları kuruyorlar, ve anlaşmalı loncaları savaş sayısında öne geçince eyalet binalarını yıkıyorlar. Savaş sayısı düşmüş oluyor bu durumdan mı? bahsediyorsunuz tam olarak.

kayaarkası

Well-Known Member
Yok. Şimdi farz edelim bizim lonca, x bir loncaya kuşatma attı. Elmas liginde olduğumuz için 160 savaş yaptıktan sonra eyalet bize geçiyor. Sayıyı vura vura 99'a çıkarttığımızı farz edelim. Şimdi bir vuruş daha yapınca 100'e çıkması gerekir. Vuruşu yapıyorum ve sayı 100'e çıkacağına, sayı 96'ya felan düşüyor. Yani 4 vuruş boşa gitmiş oluyor. Benim bahsettiğim bu. Sistemsel bir hata olduğunu düşünüyorum.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Yok. Şimdi farz edelim bizim lonca, x bir loncaya kuşatma attı. Elmas liginde olduğumuz için 160 savaş yaptıktan sonra eyalet bize geçiyor. Sayıyı vura vura 99'a çıkarttığımızı farz edelim. Şimdi bir vuruş daha yapınca 100'e çıkması gerekir. Vuruşu yapıyorum ve sayı 100'e çıkacağına, sayı 96'ya felan düşüyor. Yani 4 vuruş boşa gitmiş oluyor. Benim bahsettiğim bu. Sistemsel bir hata olduğunu düşünüyorum.

Bu durumu rapor ediyorum ilginiz için teşekkür ederim. Daha önce karşılaşan oyuncularımız da varsa yazarlarsa sevinirim.