• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Çözüldü Lonca savaş alanı sorunu

Black.DEVIL

Well-Known Member
Mobilden oyuna giren arkadaşlar allah için bu problemi bitek benmi yaşıyom bazen girebiliyom savaşa bazen giremiyom aklınıza gelicek herşeyi denedim hiç düzelmedi telefona güncelleme yaptığımdan beri bu sorunu yaşıyom ben.

20200629_200214.jpg

xmen

Emekli Takım Üyesi
Merhabalar problem cihazınız ile ilgili olabilir, çevrenizdeki farklı bir cihazdan deneyip sonucu bize yazmanızı rica ediyorum sizden.

00KIYOSHI00

Well-Known Member
Ben de genelde mobilden oynuyorum ama bu tarz bir şey daha hic yasamadim. Belki internet indirme hizinız o anda düsmüş olabilir..veya cihazınizda bir problem olusmustur. Bazen oyunun telefona adapte edilmiş surumlerinde hata yaşanabiliyor. Mümkünse pc de oynamanızı tercih ederim :) :)

Son düzenleme:

Black.DEVIL

Well-Known Member
Ben de genelde mobilden oynuyorum ama bu tarz bir şey daha hic yasamadim. Belki internet indirme hizinız o anda düsmüş olabilir..veya cihazınizda bir problem olusmustur. Bazen oyunun telefona adapte edilmiş surumlerinde hata yaşanabiliyor. Mümkünse pc de oynamanızı tercih ederim :) :)
Valla bilgisayarım yok ama bitane dizüstü bana bağışlayan olursa hayır edemem ömür boyu duacısı olurum :D

Sensei

Well-Known Member
Mobilden oyuna giren arkadaşlar allah için bu problemi bitek benmi yaşıyom bazen girebiliyom savaşa bazen giremiyom aklınıza gelicek herşeyi denedim hiç düzelmedi telefona güncelleme yaptığımdan beri bu sorunu yaşıyom ben.

4639 adlı eklentiyi görüntüle
bende mobilden girdiğimde aynı sorunu yaşadım, konuyla ilgili ticket açtım vs ama son güncellemeden sonra bu sorun düzelmişti

Ballistic

Well-Known Member
Oyun açıkken oyunu aşagı alıp wp falan baktıgımda ben de bu sorunla karşılaşıyorum anlık degişim olduğu için izin vermiyor olabilir.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Henüz deneyemedim devamlı aklımdan çıkıyor deneyince yazıcam.

Bu arada gene kendi hesabıma giricem farklı cihazdan ama aynı int üzerinden olucak habrriniz olsun ip çakışması falan olursa bundandır

AyazHebibli

Member
Bendede oluyo bazen arkadaşlardan cok duydum bu problemle ilgili savaş alanınna girmeme problemi , , oyudan cıkıb yeniden girince düzeliyo