• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lonca Savaş Alanı Güncellemesi Yorumu

Tulkas

Well-Known Member
Eyaletlerin bilgilerini, üzerine tıklamadan görebilmek de güzel olur. Ayrıca, eyaletlerin savunma gücü(kaç savaş yapılması gerektiği) saldırı yapılmadığı zaman görünmüyor. En azından 1 saldırı atılınca, toplam kaç saldırı yapmanız gerektiğini görebiliyorsunuz.

DeletedUser31283

Guest
Kimin, hangi saatte hangi eylemi gerçekleştirebildiğini görmek de iyi olur. Lonca arkadaşlarımızı yönlendirmek açısından kim ne yapıyor bilmeliyiz.
Aynen bu çok önemli.. Herkes kafasına göre savaşınca karmaşa oluyor..

Tulkas

Well-Known Member
23:58'de başladığım savaş sırasında zayiatım 56ydı, savaşı tamamladığımda saatim 00:01di ve zayiatım 1 oldu. Savaşı o bonusa karşı yapıp, zayiat ilerlemesi hoş olmadı.

DeletedUser26317

Guest
23:58'de başladığım savaş sırasında zayiatım 56ydı, savaşı tamamladığımda saatim 00:01di ve zayiatım 1 oldu. Savaşı o bonusa karşı yapıp, zayiat ilerlemesi hoş olmadı.
3 Dk da biz sektörü alıyoruz kardeşim, sen tokat atarak mı düşmanı öldürmeye çalışıyorsun :)

Tulkas

Well-Known Member
Bu seni neden ilgilendirir ki? Gün sonu kaç zayiatla savaş yaptığımı biliyor musun? Keyfim öyle ister 30 dakikada 1 savaş yaparım. Lonca Savaş Alanına dair bir geri bildirimde bulundum. Benim oyunuma bir yorumun varsa, başlığı işgal etme bana yaz.