• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lonca Kurucusu İspatlanır mı?

• Konuyu başlatan DeletedUser31384
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser31384

Guest
E dünyasında bir lonca kurdum aylarr once ' Rafadan Tayfa' loncasi. Daha sonra kimse loncaya üye olmadı ben de ayrıldım loncadan şimdi bir de ne göreyim 30 kişinin üzerinde üyesi var geri loncaya döndüm ancak kurucu ben olamadım . Kimseyi de inandirmaya çalışmadım ben bu lonca nin isim babası ve kurucusuyum diye. Nasıl kendimi ispatlayabilirim şu an ki başkanına falan. İvedi yardım lütfen. Cevabiniz lonca mesajına düşer mi ?

DeletedUser34886

Guest
E dünyasında bir lonca kurdum aylarr once ' Rafadan Tayfa' loncasi. Daha sonra kimse loncaya üye olmadı ben de ayrıldım loncadan şimdi bir de ne göreyim 30 kişinin üzerinde üyesi var geri loncaya döndüm ancak kurucu ben olamadım . Kimseyi de inandirmaya çalışmadım ben bu lonca nin isim babası ve kurucusuyum diye. Nasıl kendimi ispatlayabilirim şu an ki başkanına falan. İvedi yardım lütfen. Cevabiniz lonca mesajına düşer mi ?
Şimdi siz bir lonca kurmuş ve loncada kimse olmadığı için loncadan ayrılmışsınız anladığım kadarı ile. Bu da demek oluyor ki lonca feshedilmiş yani sizin kurmuş olduğunuz lonca artık yok. Farklı birisi gelerek, aynı isimde bir lonca kurmuş olamaz mı? Burada ıspatlamak istediğiniz nedir ve neden?