• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lonca Kilit

DeletedUser35201

Guest
Değerli;
Oyuncu, Oyun Kurucu ve Oyun Yönetici Arkadaşlarım;
(Öncelikle Emek ve katkılarınızdan dolayı Teşekkür etmek isterim.)
Benim sıkıntım Erken Dönem Orta Çağ Seviyesindeki bir oyuncu olarak, Lonca Seferlerini tamamladığım halde II.Seviye Kilit Açma ile alakalı.

Bağış ürünlerini de karşıladığım halde Kilit' in açılabilmesi için "Lonca Kurucularından ya da Lonca Liderinden bu zorluğun kilidini açmasını iste demekte"

Yapabildiğim sadece 5 Kişilik Loncamda 1. sıradaki duyarsız ve mesajlarımı cevapsız bırakan oyuncuya sonuçsuz mesaj bırakmaktan öteye geçemedi. Kendim 2. sıradayım ve şu an Lonca Seferlerindeki yerim 1. ve Katkım en yakınımdakinin iki katı.

Oyuna Yeni katılmış sayılabilecek ve yaşı 54 olan bir oyuncu olarak, forumlarıda incelediğim ve belkide cevabı olan ama anlayamadığım ne yapmam gerektiğidir.

Ne yapmam gerektiği konusunda dönerseniz Mutlu Olurum. Sevgi ve Saygılar...

Gospodar

Well-Known Member
Anladığım kadarıyla lonca kurucusu sizin yetkilerinizi açmamış. II. seviye kilidinin açılabilmesi için loncada yetkisi olan oyuncunun açmasını beklemeniz gerekiyor. Bence başka bir loncaya geçin :)