• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lig Tablosu ödülleri saçmalığı

El Ajedrecista

Active Member
Herkese merhaba

Etkinlik performansıma FoE kayıtsız kalamamış ve 8. ligde bitirdiğim için beni Amatör ile ödüllendirmiş. Fakat etkinlik bitmeden önce aldığım ekran görüntüsüne göre kimse Bronz ödülü kazanamıyor. Eğer kimse Bronz alamıyorsa bu ödülün burada bulunma mantığı nedir?

Eğer rastgele seçilen oyuncular Bronz ödülü aldıysa daha da saçma. Ben bu seviyeye geldiğim an Gümüş içinde gözüküyordum. Bulunduğum ligin de yaklaşık yüzde 60'ını tamamlamıştım. Neden lig içindeki ilerlemeye göre sıralama yapılmadı mesela? Veya ilk yükselenlere ödül verilseydi?

FoE ekibinden mantıklı bir açıklama rica ediyorum.

NOT: Geri bildirim başlığında olumlu yorum yapmıştım ama bu saçmalığı görünce kayıtsız kalamadım.

foe.jpg

ARKEOLOGENATOR

Well-Known Member
Herkese merhaba

Etkinlik performansıma FoE kayıtsız kalamamış ve 8. ligde bitirdiğim için beni Amatör ile ödüllendirmiş. Fakat etkinlik bitmeden önce aldığım ekran görüntüsüne göre kimse Bronz ödülü kazanamıyor. Eğer kimse Bronz alamıyorsa bu ödülün burada bulunma mantığı nedir?

Eğer rastgele seçilen oyuncular Bronz ödülü aldıysa daha da saçma. Ben bu seviyeye geldiğim an Gümüş içinde gözüküyordum. Bulunduğum ligin de yaklaşık yüzde 60'ını tamamlamıştım. Neden lig içindeki ilerlemeye göre sıralama yapılmadı mesela? Veya ilk yükselenlere ödül verilseydi?

FoE ekibinden mantıklı bir açıklama rica ediyorum.

NOT: Geri bildirim başlığında olumlu yorum yapmıştım ama bu saçmalığı görünce kayıtsız kalamadım.

4430 adlı eklentiyi görüntüle
Merhaba;
2-3 dünyada bende aynı durumdayım. Amatör den sonra direk gümüşe geçiyor. 8 iken amatör 9 olunca gümüş. Bronz ödüllerini covid-19 mu vurdu? Ben hata olduğunu düşünüyorum ...

xmen

Emekli Takım Üyesi
Bu durum bize özel değildir, globalde de yaşanmıştır. Raporlarımıza ekledik, yani geliştiricilere ilettik oradan bir sonuç gelirse iletiriz. Sizin mağdur olmanızı bizde hiç istemeyiz.
Sizi çok iyi anlıyoruz. Oyuncularımızdan yana düşündüğümüzü asla unutmamanızı rica ediyoruz.

Son düzenleme: