• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

LÜTFEN GÖREVLERDE TAVERNA GÜMÜŞÜ TOPLA GÖREVİ VERMEYİN !!!

• Konuyu başlatan DeletedUser36472
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36472

Guest
GÖREVLERDE TAVERNA GÜMÜŞÜ TOPLA YA DA ZİYARET ET GÖREVLERİ VERİYORSUNUZ..YA KİMSE TAVERNANIIZI ZİYARET ETMİYOR TOPLAYAMIYORSUNUZ YA DA KİMSE TAVERNASINI BOŞALTMADIĞI İÇİN ZİYARET EDEMİYORSUNUZ..BÖYLECE GÖREVLERİ TAMAMLAYAMIYORUZ..
BUGÜNKÜ GÜNLÜK GÖREVDE ÖDÜL 30 İLERLEME PUANIYDI..TAVERNA GÜMÜŞÜ TOPLA DIŞINDAKİ TÜM GÖREVLERİ TAMAMLADIM ..24 SAATTE SADECE 7 KİŞİ OTURDU TAVERNAMA..VE UĞRAŞIP O KADAR SAAT BEKLEDİM VE GÖREVİ TAMAMLAYAMADIĞIM İÇİN ÖDÜLÜMÜ ALAMIYORUM..ÇOK ADALETSİZ...LÜTFEN BUNA BİR ÇÖZÜM BULUN YA DA TAVERNA GÖREVİ VERMEYİN...

APEX

Member
Günlük görev vermişler.ikisini tamamladım.en kolay olur dediğim 1000 taverna gümüşünü sadece 14 gümüş yüzünden tutturamayacağım.son iki saat bir kişi daha girmedi.80 tane arkadaş ekli ama boş.

Babadan

Member
GÖREVLERDE TAVERNA GÜMÜŞÜ TOPLA YA DA ZİYARET ET GÖREVLERİ VERİYORSUNUZ..YA KİMSE TAVERNANIIZI ZİYARET ETMİYOR TOPLAYAMIYORSUNUZ YA DA KİMSE TAVERNASINI BOŞALTMADIĞI İÇİN ZİYARET EDEMİYORSUNUZ..BÖYLECE GÖREVLERİ TAMAMLAYAMIYORUZ..
BUGÜNKÜ GÜNLÜK GÖREVDE ÖDÜL 30 İLERLEME PUANIYDI..TAVERNA GÜMÜŞÜ TOPLA DIŞINDAKİ TÜM GÖREVLERİ TAMAMLADIM ..24 SAATTE SADECE 7 KİŞİ OTURDU TAVERNAMA..VE UĞRAŞIP O KADAR SAAT BEKLEDİM VE GÖREVİ TAMAMLAYAMADIĞIM İÇİN ÖDÜLÜMÜ ALAMIYORUM..ÇOK ADALETSİZ...LÜTFEN BUNA BİR ÇÖZÜM BULUN YA DA TAVERNA GÖREVİ VERMEYİN...
Arkadaş listenizi değiştirmenizi öneririm. Aktif olmayan oyuncuları sürekli eleyin.

ÇokFena

Well-Known Member
Günlük görev vermişler.ikisini tamamladım.en kolay olur dediğim 1000 taverna gümüşünü sadece 14 gümüş yüzünden tutturamayacağım.son iki saat bir kişi daha girmedi.80 tane arkadaş ekli ama boş.
cüzdanı ayda bir temizle 80 kişinin yarısı gelse günde iki kez tavernayı toplarsın

Black.DEVIL

Well-Known Member
Şaka bi yana taverna toplama görevi genellikle günlük görevde çıkıyor benim gibi yapın oyuna sabah girdiğiniz zaman ilk işiniz günlük göreve bakmak olsun ben öle yapıyom bi sıkıntı olmuyor

Dinamo

Member
Lütfen taverna gümüşü görevi vermeyin, 3 günde bir çıkıyor. 10 saat kaldı hala toplanmıyor. Yapılmasın diye mi bu görevi yazıyorsunuz ?