• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kural ihlali

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Ballistic

Well-Known Member
Bir oyuncunun kural ihlali yaptığında ceza alma olasılığı bulunduğunu devirle alakası olabilir mi? Oyunu 40 gündür oynuyorum 1 hafta önce komşularımda bir gariplik farkettim 2 oyuncu (isimleri neredeyse aynı) bütün devasa binalara giriyor,takip ediyor ve kazançlı şekilde ayarlayıp geçiyor. İlk başta ekmeğim elimden alınıyormuş gibi hissedip sinirlendim ve kontrol ettim ve adamın %99 emin olmakla birlikte 3 karakteri var. Bildirmem gerektiğini düşündüm çünkü yaptığının bir kural ihlali ve haksız kazanç olarak gördüm. Takip edeceklerini söylediler ama herhangi bir yaptırımda bulunmadılar ve ben tekrar ticket attım benim günlük gelirim saatlik gelen 1fplerle beraber 46iken onun geliri sadece saatlik bakıldıgında 72fp ve kendi devasa binasına günlük (neredeyse) 20şer fp atıyor bu durumunu sslerle beraber anlattım ama yine de konu hakkında bilgilendirme yapmayacaklarını kural ihlalinin cezasız kalmayacagını söyledi. 'sen yanılıyorsun adam temiz' gibi cevap verilmedi. Sonra düşündüm ben yanılıyorumdur belki ama 1 hafta içinde komsularımdan 2 kişi yazdı ve bu karakterin birden fazla dünyası olduğunu ve devasa binalarda onunla ugraşmamam gerektigini söyledi. Tabiki burda olabilme ihtimalini düşünerek isim verip rencide etmek istemiyorum ama yanıldıgımı da düşünmüyorum. Sizce 200fp ile 20fp arasında ne fark var? Veya bunu yüksek seviyede olan birisi yapsaydı süreç bukadar uzar mıydı?

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli oyuncumuz bizim ceza verebilmemiz için bazı kriterlerimiz var. Oyuncunun haksız FP transferi ne kadar? hangi limitlerde ceza alır. Oyuncular yeni sistemde sizde takdir edersiniz ki, yanlışlıkla bile FP atabilirler. Oyuncu mobil oynuyorsa oyun kurallarını biliyor mu? Aile olarak mı? oynuyorlar, (İsim benzerlikleri için yazdım bunu) gib kriterleri değerlendirip sonra gerekli adımları atıyoruz. Emin olabilirsiniz ki, haksızlıklara asla müsaade etmiyoruz. Oyuncularımızda yaptıkları şikayetlerin sonuçlarını merak ediyorlar elbette ama bu şirket tarafından konulan kurallar sebebiyle açıklanamıyor.

Sizin için söylenen "onunla uğraşma" şeklinde ki söylemlerde hiç hoş değil, burada adil bir yönetimin olduğunu unutmayın, size yapılan her türlü haksızlık, tehdit vb. durumlarda bunların karşısında olacağımızı söyleyebilirim.

Keyifli oyunlar dilerim.

Son düzenleme:

Ballistic

Well-Known Member
Öncelikle şu yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmak istiyorum 'Onunla uğraşma' diyen kişi tehdit amaçlı değil beni korumak amaçlı yazmıştı o da bu durumun farkında olan başka bir oyuncu. Şimdi asıl konuya dönmek istiyorum bir günde 1 kez yanlışlıkla fp verdin sonra bir daha verdin sonra bu devasa binayı 3 seviye yülseltecek kadar verdin :) Bu fp veriyor dedigim karakterlerden birisi gelişmeyi durdurmuş zaten ama artık ilgilenmiyorum. Bana şu konuda yardımcı olabilir misiniz? Günlük kaç fp yardımına müsade ediliyor çünkü benim de çok yardım sever kuzenlerim var.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Öncelikle şu yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmak istiyorum 'Onunla uğraşma' diyen kişi tehdit amaçlı değil beni korumak amaçlı yazmıştı o da bu durumun farkında olan başka bir oyuncu. Şimdi asıl konuya dönmek istiyorum bir günde 1 kez yanlışlıkla fp verdin sonra bir daha verdin sonra bu devasa binayı 3 seviye yülseltecek kadar verdin :) Bu fp veriyor dedigim karakterlerden birisi gelişmeyi durdurmuş zaten ama artık ilgilenmiyorum. Bana şu konuda yardımcı olabilir misiniz? Günlük kaç fp yardımına müsade ediliyor çünkü benim de çok yardım sever kuzenlerim var.

Kaç Fp konusunda suistimal edilmemesi için maalesef bilgi veremem, zira günlük FP diye bir sayı yok, Genel sayı var. Keyifli oyunlar dilerim.

MjoR

Well-Known Member
Değerli oyuncumuz bizim ceza verebilmemiz için bazı kriterlerimiz var. Oyuncunun haksız FP transferi ne kadar? hangi limitlerde ceza alır. Oyuncular yeni sistemde sizde takdir edersiniz ki, yanlışlıkla bile FP atabilirler. Oyuncu mobil oynuyorsa oyun kurallarını biliyor mu? Aile olarak mı? oynuyorlar, (İsim benzerlikleri için yazdım bunu) gib kriterleri değerlendirip sonra gerekli adımları atıyoruz. Emin olabilirsiniz ki, haksızlıklara asla müsaade etmiyoruz. Oyuncularımızda yaptıkları şikayetlerin sonuçlarını merak ediyorlar elbette ama bu şirket tarafından konulan kurallar sebebiyle açıklanamıyor.

Sizin için söylenen "onunla uğraşma" şeklinde ki söylemlerde hiç hoş değil, burada adil bir yönetimin olduğunu unutmayın, size yapılan her türlü haksızlık, tehdit vb. durumlarda bunların karşısında olacağımızı söyleyebilirim.

Keyifli oyunlar dilerim.
adil yönetim mi? Tabi tabi

Tanıdıkların besleme hesap kullanmasına göz yummaya devammm

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Ballistic

Well-Known Member
Kaç Fp konusunda suistimal edilmemesi için maalesef bilgi veremem, zira günlük FP diye bir sayı yok, Genel sayı var. Keyifli oyunlar dilerim.
Keyifli olması için bir adminin o ticketi incelemesi gerekiyordu (incelenmediginden,düşük seviye olduğu için üstünde durulmadıgından eminim). Ben burda SİZİN OYUNUNUZ için gelişimi ve benden başka yeni kullanıcılar rahatsız olmasın diye böyle bir konu açtım.Sizin de söylediginiz gibi 10fp ödülü alıcagı yere 70 atan EŞİ 20fp alacağı yere 200fp atan ÇOCUGUNUN el emegi göz nuru devasa binalarında hiçbir gerileme görmüyorum. Eger kontrol edildiyse ve sizin açınızdan bir sıkıntı görülmediyse, ki devasa binalarını hâlâ görebiliyorum o şahıstan özür diliyorum. Ve görünen o ki benden zeki benim onunla ugraşmamam gerekiyor. İlginize teşekkür ederim konuyu kitleyebilirsiniz

Son düzenleme:

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli oyuncularımız bu tür şikayet konuları gizlilik gereği sadece ticket üzerinden yapılabilir, dilerseniz oradan devam edebilirsiniz. Ayrıca bazı görseller paylaşıldı, onları düzenlemek zorunda kaldım. Keyifli oyunlar dilerim.

Son düzenleme:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.