Kullanılabilir nüfus sorunu

'Yardım ve Sorular' forumunda promocemo tarafından 12. Mar 2018 tarihinde açılan konu

1. promocemo

promocemo Member

Kullanılabilir nüfusum bitti sıfır oldu hiç bişey yapamıyorum nasıl arttırabilirim acaba ?
    Kullanılabilir nüfus sıfır ama evler dükkanlar hala para kazanıyor anlamıyorum..
    Örneğin savaşçı kışlası yapacağım nüfus yok..

Son düzenleme: 12. Mar 2018
  2. vwqar12

vwqar12 Well-Known Member

Nüfuz üretim,askeri , ürün binaları inşa etmek için kullanılır. Kullanılabilir nüfuzunun bitme nedeni halkının hepsinin üretim binalarında çalışmasıdır. Bunun senin halk sayına hiç bir etkisi yok. Binaların çalışma nedeni bu. Kullanılabilir nüfuzu artırmak için yeni konut binaları inşa et.

promocemo bunu beğendi.
  3. MaLkavianTR

MaLkavianTR Banned

Sevgili promocemo,

"Kullanılabilir nüfusun sıfıra düşmesi evler ve dükkanların iş yapmasını etkilemez. Güncel olarak kullanabileceğin BOŞTA olan nüfusunu gösterir sana. Şuan zaten Toplam 330 kişilik ülkenin 330'u da çalışıyor demektir bu. Çalıştıkları için de para kazanmaya devam ediyorsun.

Nüfusunu daha kaliteli evler yaparak, bu evleri de araştırmalar bölümünden araştırmalarını yaparak açabilirsin.

Ayrıca kafana takılan diğer tüm sorular için FOE Wiki sayfasını ziyaret edebilirsin..

promocemo bunu beğendi.
  4. promocemo

promocemo Member

Değerli bilgileriniz için teşekkürler arkadaşlar..

5. MaLkavianTR

MaLkavianTR Banned

Rica eder, iyi oyunlar dilerim.

En üst