• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Raporlandı kule savaşları ve lonca savaş alanı

• Konuyu başlatan DeletedUser24105
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24105

Guest
slm arkadaşlar ilerde bir sıktı gözükecek lonca savaş alanında bina dikmek çok maliyetlidir ve yeni oyuna başlayana kişileri loncaya almıyoruz çok hevesli oyuncular olmasına rahmen onlarda gelişmiyor?* bırakıyorlar oyunu başka bir sıkıtı var lonca kıta haritasına kule savaşları millet pek sıkacak bakmıyor çünkü bir getirisi yok örneğin fb yada ozalit yada ürün vermiyor eğer bir düzen leme gelse oyun daha güzel olur benim fikirim bu

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz. Geliştiricilere ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız. Diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini merak ediyoruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

DeletedUser23503

Guest
selam
aynen duraksının dediği gibi lonca savaş alanında kule kurmak çok maliyetli ( bu gidişle hiçbir loncada ürün kalmayacak )

seviye olarak yüksek loncalar çağları düşük olan oyuncuları almak istemiyorlar lonca savaş alanında kurulacak olan eyalet binalarından düşük çağdaki oyuncularında ürünlerinden istiyor bunun için istemiyorlar buda oyuna yeni başlayacak oyuncuların bu oyunu bir loncaya katılmadan nasıl gelişecekleri ayrı bir konu

kıta haritasını da biraz daha cazip hale getirseniz oyuncular daha istekli olur ( fp-ürün -vs )

eski oyuncular burayı biliyorlar savaşıyorlar ama inanın oyuncu gelecek çağa gelmiş burada ne yapacağını bilmiyor.

bütün ekibe selamlar

hepinize kolay gelsin

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

ARKEOLOGENATOR

Well-Known Member
slm
aynen duralsının dediği gibi lonca savas alanında kule kurmak cok maliyetli
seviye olarak yüksek loncalar çağları düşük olan oyuncuları almak istemiyorlar lonca savaş alanında kurulacak olan eyalet binalarından dusuk cagdaki oyuncularında ürünlerinden istiyor bunun için istemiyorlar buda oyunna yeni başlayacak oyuncuların bu oyunu bir loncaya katılmadan nasıl gelicekleri ayrı bir konu
kıta haritasınıda biraz daha cazip hale getirseniz oyuncular daha istekli olur eski oyuncular burayı biliyorlar savasıyorlar ama inanın oyuncu gelecek caga gelmiş burada ne yapacagını bilmiyor
bütün ekibe selamlar
hepinize kolay gelsin
Evet sonuna kadar katılıyorum. Lonca hazinesinin güçlü olduğu cağlarda oyuncu kabulü yapılıyor ve hazinenin zayıf olduğu alt cağlarda oyuncular kabul edemiyoruz loncalara. Var olan oyuncularda hazinenin güçlü olduğu çağlara yönlendiriyoruz. Oyuna yeni başlayan oyuncularda pasif loncalara girmek zorunda kalıyorlar ve oyundan soğuma ihtimalleride çok yüksek tabi..

THE CAHiT

Member
oyun tamamen oyuncuyu sıkmak gibi hep aynı şeyleri yapmak gibi kendine bağlamaya çalışırken sıkıcı oluyor. ben eskisi gibi zevk almıyorum. savaşlardaki getiri çok az ama ürün isterken bencil elmas talep sayısı fazla. olmuyor ki böyle ben hiçbir arkadaşımı oyuna kazandıramıyorum başlayan sıkılıp bırakıyor.