• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Komşu ve Arkadaş Listesi

• Konuyu başlatan DeletedUser31283
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser31283

Guest
Merhabalar,

En son yapılan güncellemeden sonra ;

Arkadaş listesinden 1 kişi sildiğim zaman liste hep en başa dönüyor. Sürekli tıklama yapmak gerekiyor aynı yere gelebilmek için..

Komşu listesinde savaşırken o an ekrandaki 5 kişiye saldırdıktan sonra bir sonraki 5'e geçmek için ">>" ve ya "<<" 'a tıklayınca en başa yada en sona kayıyor sayfa.. Ayrıca tekli kaydırma tuşlarına basınca da aynı sorun oluyor ara ara "<" ve ">"

İlgilenirseniz sevinirim..

Kolay Gelsin..

DeletedUser32044

Guest
Evet aynı sorunla bende karşılaşıyorum ..
ben sürekli arkadaş listesi güncelleyen biri olarak,düzeltilirse sevinirim ..

İYİOyunlarDilerim

DeletedUser

Guest
kesinlikle aynı sorun bende de var ama yazmaya üşendim biraz eyv deso :)

DeletedUser26786

Guest
sisteme ticket attım. buraya yazmam gerektiğini bildirildi. cm yapamıyorum liste sürekli başa dönüyor. konuyla ilgili arkadaşlar yazmış buraya ama gerekli bir açıklama yapılmamış sanırsam.

DeletedUser

Guest
evet aynı sorun bende de var hatta bazen arkadaş ve komşu listesi boş görünüyor . :)

mr.batuhan

Well-Known Member
Hayır bende oluyor, bir sayfada 5 oyuncu var her sayfanın sonunda başla bu şekilde başa dönmüyor.

serdalca08

Well-Known Member
Tarayıcı ile bir problem var .Kullandığınız tarayıcı chrome ise böyle bi sorun nüksetmektedir ..farklı bir tarayıcı olan yandex veya opera gibi tarayıcılardan oyuna girmeyi deneyiniz.

DeletedUser26786

Guest
Hayır bende oluyor, bir sayfada 5 oyuncu var her sayfanın sonunda başla bu şekilde başa dönmüyor.
denedim batu denedim :) yok olmuyor. crome ile alakalı olabilirmi cidden bilemiyorum. ama gerekli bir açıklama yaparsa adminler sevinirim.

DeletedUser26786

Guest
Ticket yazdım gelen cevapta buraya yazmam gerektiği söylendi... Buraya da yazdım kaç kişi de yazmış neden gerekli bir açıklama yapılmıyor :( :( :(

DeletedUser32524

Guest
selam arkadaşlar cezalılar listesini nerede görebilirim yardım lütfen