• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kiraz bahçesi seti

• Konuyu başlatan DeletedUser34967
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34967

Guest
Merhaba,
Bu kiraz bahçesi setini tamamlamak için bir yol olacak mı? Diğer binaların hepsi ilk denemede çıktığı halde İmparator girişi bir türlü çıkmadı. Elimdeki fenerler bitti. Etkinlik süresine bakılırsa bir daha da gelmeyecek. Bu durumda olan birkaç kişi daha biliyorum. İngilizce forumda da bu konuya değinenler çok olmuş. Şans faktörü çok yüksek etkinliğin ve maalesef başka etkinliklerden farklı olarak, bir binayı bir türlü kazanamamanız diğer binalarınızın da verimini etkiliyor. Bence, bir şekilde, görev serisini tamamlayan herkesin, şansa kalmadan, bahçe setini tamamlayabilmesi mümkün olmalıydı. Ben ilk görev serisini çok kısa sürede tamamladım. Ardından gelen görevleri de geldikçe yapıyorum. Yani şu ana kadar kazanılabilecek her feneri kazandım. Hepsini de harcadım ama şansım yaver gitmedi ve setimi tamamlayamadım. Çok keyif kaçırıcı bir durum bence. Buna bir çözüm bulunmalı.

DeletedUser24499

Guest
aynen katılıyorum % 25 bulma sansı oldugu halde 3 kere 120 lıgı denedıgım halde cıkmadı Tek parcam kaldı benımde bunu bır gozden gecırmelerı gerekır

DeletedUser35206

Guest
Ben bugün 7 defa 120lik denedim 3 haydut yuvası aldım

DeletedUser34967

Guest
İşin kötüsü, daha etkinliğin bitmesine 3 gün var ama bütün elmaslarımı da harcasam eksik parçayı tamamlama şansım yok. Çünkü bir daha o parça gelmeyecek. Zaten çıksa da şansa kalacak. O şans da bir garip arkadaşların dediği gibi. Bana da 3 tane tapınak geldi üst üste...

Etkinliğin sonunda birikmiş fenerlerle ya da elmasla bir parçayı garantili alma hakkı olabilir mesela. Ya da artan maliyetle birden fazla da olabilir. Ama böyle kalmaması lazım. Çok can sıkıcı. Eminim oyuna ilgiyi azaltır bu sorun. Bence bunu geliştiricilere iletin sevgili yöneticiler.