• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kapandı Kişilerin özelliklerinin görünmesi

FF Afrexia

Well-Known Member
Mesela ben devasa binama yardım eden birinde karşılaştım orada kişinin üzerine tıkladığımda veya şehrine gittiğimde hangi loncadan olduğunu göremedim bunu kişiyi aratarak kontrole etmem gerekiyor devasa
Lonca içinde devasa binaların ve onlara yapılan yardımların ayrı kuralları olduğu için kimin yardım yaptığını ve yardım yapanın bulunduğumuz loncadan olup olmadığını kontrol etmemiz gerekiyor
Bu yüzden kişinin üstüne tıklandığında loncanın da gözükebileceği bir sistem gelmeli en kötü devasa bina içinde kişiye tıklayınca bunu görsek güzel olur

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz. Geliştiricilere ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız. Diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini merak ediyoruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Mesela ben devasa binama yardım eden birinde karşılaştım orada kişinin üzerine tıkladığımda veya şehrine gittiğimde hangi loncadan olduğunu göremedim bunu kişiyi aratarak kontrole etmem gerekiyor devasa
Lonca içinde devasa binaların ve onlara yapılan yardımların ayrı kuralları olduğu için kimin yardım yaptığını ve yardım yapanın bulunduğumuz loncadan olup olmadığını kontrol etmemiz gerekiyor
Bu yüzden kişinin üstüne tıklandığında loncanın da gözükebileceği bir sistem gelmeli en kötü devasa bina içinde kişiye tıklayınca bunu görsek güzel olur
Bu özellik zaten oyunda mevcutta var. Kişinin ismi üzerine tıklayıp köyüne girip sol üst köşede köyüne verdiği isim e tıklayınca hangi loncada olduğu gözüküyor. Sıralamada aramanıza gerek yok IMG_20200531_230054.jpg

ÇokFena

Well-Known Member
devasanın içinde fare imleçi o kişinin üstüne gelince tıklamadan hangi lonca olduğunu gösterse süper olur.(çok şeymi istedik);)

FF Afrexia

Well-Known Member
Benim söylediğim olay zaten mobil de var. Mobil için konuşmuştum ben

Haklısın ama benim demek istediğim aslında şu devasal binalarda isim kısmı biraz fazla büyük ya orada lonca da yazabilir yani ziyaret etmemize gerek kalmaz oyunu kolaylaştırır yoksa haklısın demek ki ben bu konuyu açarken kafamda olan kullanıcının loncası yoktu ki ben ziyaret edip dediğin yere tıkladığımda bile loncasını görememiştim o yüzden açmıştım bu konuyu