• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Karnaval Etkinliği 2019 Yorumları

DeletedUser35419

Guest
Bu arada gerek sandıklardaki ödüllerin ve gerekse bilet harcayarak yapılan çekilişte alınan florinlerin tamamen şans eseri dağıtıldığına da inanmamız beklenmesin. Zira şans değil sistem tarafından bilinçli bir şekilde dağıtılıyor bence. Açıkcası oyunda şans başlığı altında gelişen her duruma dışarıdan müdahale edildiğini düşünüyorum.

Sensei

Well-Known Member
etkinliği bende beğenmedim diyebilirim. sebepeleri etkinlik setini bir tek sandıklardan kazanabiliyoruz ve bu sandıklardan da kazanma olasığımız maksimum %12 lerde oluyor. oyunu çok aktif oynasız dahi bu şansınız aynı malesef. pizza seti parçalarını toparlamak şansınıza kalmış. setin kapladığı alanda bence büyük problem, haritada baya yer kaplıyor. ufak bir dizayn yapılabilirdi. superbowl etkinliği ve önceki etkinliklerdeki gibi keyif alamadım heyecanlanamadım.

itsme

Well-Known Member
aktif ve tam oynadığım halde, tüm görevleri yerine getirdiğim halde "şans" sorunsalıyla amatörde kaldım.. çok insafsız ve adaletsiz..