• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Çözüldü Kıta Haritası

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Bu bir hata mı? Tüm harita bitti sektör ele geçirmemi istiyor..

[Ek Açıklama 2020-06-26 004248.jpg]

[Ek Açıklama 2020-06-26 004352.jpg]
[Ek Açıklama 2020-06-26 004931.jpg]

xmen

Emekli Takım Üyesi
Merhabalar, inceleme yapalım, biraz beklemenizi rica eder, keyifli oyunlar dilerim.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Bazı incelemeler yaptım, bu görevi tamamlamış görünüyorsunuz. Eğer kıta haritasında her yeri almışsanız, o görev otomatik olarak gerçekleşecektir. Tahminlerime göre bu resim eski bir resim olabilir. Eğer bu görevde problem yaşıyorsanız lütfen belirtin. Sizin için gerekli çözüm yollarını araştıralım.

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Bazı incelemeler yaptım, bu görevi tamamlamış görünüyorsunuz. Eğer kıta haritasında her yeri almışsanız, o görev otomatik olarak gerçekleşecektir. Tahminlerime göre bu resim eski bir resim olabilir. Eğer bu görevde problem yaşıyorsanız lütfen belirtin. Sizin için gerekli çözüm yollarını araştıralım.
Attığımda görev bu şekildeydi gece ilerleyen saatlerde bir sey yapmadim ama kendi kendine tamamlandı.

En son ele gecirdigim sektör ile gorev sonu gelen 50 fp nin alındığı saate bakarsanız fotoğrafın eski olmadığını anlamanız gerekir..

xmen

Emekli Takım Üyesi
Attığımda görev bu şekildeydi gece ilerleyen saatlerde bir sey yapmadim ama kendi kendine tamamlandı.

En son ele gecirdigim sektör ile gorev sonu gelen 50 fp nin alındığı saate bakarsanız fotoğrafın eski olmadığını anlamanız gerekir..

Evet dediğimiz gibi tüm alanları aldığınız için görev sizin için otomatik tamamlanmış. Probleminiz çözülmüş buna çok sevindik, burada da çözüldü olarak işaretledim. Resmi de o kadar eski değilmiş diyebiliriz :)

Son düzenleme:

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Evet dediğimiz gibi tüm alanları aldığınız için görev sizin için otomatik tamamlanmış. Probleminiz çözülmüş buna çok sevindik, burada da çözüldü olarak işaretledim. Resmi de o kadar eski değilmiş diyebiliriz :)
Tek tek demir devrinden astroite kadar baktim belki aradan kaçan göçen vardır diye ama yok :D mecburen tamamlanmak zorundaydı. :D Bence bu kısa süreli hata(aksaklık) içinde bi ödüllendirme yapabilirsiniz.. :D Sonuçta hataydi bildirdim değil mi :)

xmen

Emekli Takım Üyesi
Tek tek demir devrinden astroite kadar baktim belki aradan kaçan göçen vardır diye ama yok :D mecburen tamamlanmak zorundaydı. :D Bence bu kısa süreli hata(aksaklık) içinde bi ödüllendirme yapabilirsiniz.. :D Sonuçta hataydi bildirdim değil mi :)

Ödül olarak görevden gelen 50 Fp :)
Bildirim için teşekkür ederiz.