• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Kış Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

Ballistic

Well-Known Member
Benim bir sorum olacak diyelim ki 3 adet set tamamladım ve bunlardan 2 tanesini Beze Fırını 1 tanesini Zencefili Çörek Fırını yaptım ve setimi ' Beze Fırını - Zencefili Çörek Fırını - Beze Fırını ' şeklinde kurdum.
Bütün binalardan 1er bonus alabilecek miyim yani 'Saldırı ordusuna savunma %26 ' saldırı ordusuna saldırı %10 ' alabiliyor muyum ?

sleeplesslady

Well-Known Member
Benim bir sorum olacak diyelim ki 3 adet set tamamladım ve bunlardan 2 tanesini Beze Fırını 1 tanesini Zencefili Çörek Fırını yaptım ve setimi ' Beze Fırını - Zencefili Çörek Fırını - Beze Fırını ' şeklinde kurdum.
Bütün binalardan 1er bonus alabilecek miyim yani 'Saldırı ordusuna savunma %26 ' saldırı ordusuna saldırı %10 ' alabiliyor muyum ?
evet hepsinden 1'er bonus alacaksınız; aşağıda resimleri ekledim :
1608042965198.png1608043005204.png1608043040567.png

-ART-

Active Member
Çünkü x2 yi açtıktan sonraki ilk açtığın kutudaki ödül ne ise ona verir x2
Bir daha anlatay,m çünkü iki defa başıma geldi. X2 kazandım. X2 yi kazandıktan sonra bir daha seçim yaptığımda anahtar çıktı . 2 anahtar almadım. 1 anahtar ve 5 anahtar parçası verdi. Ve bu olayı 2 defa yaşadım. 5 anahtar parçası değil 2 anahtar vermeli idi. Ama vermedi.

sleeplesslady

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Son seviyede yanlış seçilen Kış Fırınlarını ancak 24 saat içinde haber verirseniz değiştirme şansına sahibiz, sonrasında değişim imkanımız bulunmamaktadır.
İlgili bilgi destek sayfamızda yazmaktadır.

KralqmaS

Well-Known Member
Bir daha anlatay,m çünkü iki defa başıma geldi. X2 kazandım. X2 yi kazandıktan sonra bir daha seçim yaptığımda anahtar çıktı . 2 anahtar almadım. 1 anahtar ve 5 anahtar parçası verdi. Ve bu olayı 2 defa yaşadım. 5 anahtar parçası değil 2 anahtar vermeli idi. Ama vermedi.
Aynısı başıma geldi bugün bana da yardımcı olun lütfen. Bana 5 anahtar parçası bile vermedi, direkt 1 anahtar verdi diğer parçaları vermiş gibi gösterdi ama elime ulaşmadı

-ART-

Active Member
Aynısı başıma geldi bugün bana da yardımcı olun lütfen. Bana 5 anahtar parçası bile vermedi, direkt 1 anahtar verdi diğer parçaları vermiş gibi gösterdi ama elime ulaşmadı
Yapacak bir şey yok çünkü bu mecrada kendin söyleyip kendin işitiyorsun...

FF Afrexia

Well-Known Member

Bu bir hata değil gün içinde 1 anahtar aldıysan ve bir daha anahtar bulursan sana anahtar parçası verir x2 olsa da anahtar günde 1 defa veriliyor gün içinde tekrar kazanımn parça olarak verilir sonuçta

husdur

New Member
Kış etkinliği sonunda ren geyiği kızağındaki ödülleri elmas harcamadan alabilecek miyiz?

asdx

New Member
Yan görevde tavernada 2 yükseltme yapmam istendi ama tavernamda yükseltme yapacak bişey kalmamıştı. Yıldız toplama şansım orda kitlendi..

FF Afrexia

Well-Known Member
Yan görevde tavernada 2 yükseltme yapmam istendi ama tavernamda yükseltme yapacak bişey kalmamıştı. Yıldız toplama şansım orda kitlendi..

Nasıl kalmadı ? Taverna yükseltmeden kastın masayı geliştirmekse görevler onu istemez görevler bonus ister para ,erzak ,sefer ,ordu gücü vs

Sensei

Well-Known Member
genel olarak etkinliği beğendim. anahtar kutularının tamamına ulaşamamak ve içeriklerinde pek işe yarar şeyler çıkmaması etkinliğin sevmediğim kısmı oldu. özel binalar ve verdiği bonuslar faydalıydı. 3 özel bina setini tamamlayabilmek için elmas kullanmak şart gibiydi bende mecburen elmas kullandım. etkinliğe notum 10/7

asdx

New Member
Nasıl kalmadı ? Taverna yükseltmeden kastın masayı geliştirmekse görevler onu istemez görevler bonus ister para ,erzak ,sefer ,ordu gücü vs
Tavernada yükseltme derken ben masa geliştirmeden bahsedildiğini düşündüm. Oyunda kastedilen sizin belirttiğiniz şeyler ise haklısınız yanlış bir yorum yapmış oldum.