• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Kış Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

xmen

Emekli Takım Üyesi

Winter%20logo.png

Değerli oyuncularımız Kış Etkinliği 2020 hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

FlatWhite

Active Member
Önceki etkinliklere göre sönük hediyeler maalesef. Yeri olan binaları kurar, olmayan sallar diye özetleyeyim...

blindspot

Active Member
Anabina kapladığı alana göre tamamen hayal kırıklığı, eskilerin kuracağını düşünmüyorum. Sadece günlük ödüller için oynayıp gerisini sallarız diye düşünüyorum

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Hediyelerin arasından anahtar bulunarak günlük kapı kilit leri açılıyor ve etkinlik sonuna kadar açılan kilitler sonunda ödül kazanma şansı var.bu ne saçma bi sistem olmuş ! 11.000 elmas harcadım ilk gün.ama bugün yani etkinliğin 3.cü günündeki kiliti dahi açacak anahtarım yok ! Bu en sondaki kapılar ardındaki ödülleri alabilmek için hergün 10.000 elmasmı harcayacagiz ? Bugüne kadar sayısız etkinlik bitirdim .6 yıla yakındır bu oyunu oynuyorum.ama en sondaki ödüllleri kazanabilmek için bu kadar imkansızlaştırılan bir etkinlik görmedim ben! İnsaf yaw insaf ...

ORHAN 50

Well-Known Member
1 günde 20 yıldız alıyorsun, haydi görev sayısını da dağıt ortalama 40 yıldız. Yani hergün 4-5 denemede anahtarın çıkması lazım. Haydi yan görevlerde anahtar parçalarını topla 10 günü öyle kurtar günlük 7-8 deneme ile 1 anahtarı düşürmek lazım. Ama muhteşem ötesi ve olasılık dehası oyunumuzda 38 görevi tamamlayıp topladığım ve yaklaşık 500 yıldızla zırnık çıkmadı. Etkinliklerin suyu ısındı. Zaten 2 aya yay neredeyse her 3 günde bir 40 dört saatlik yok sekiz saatlik üretim odur budur uyuz etti iyice. Nalbant tan başka dükkan işlemiyor mekanda. Darlandum daa.

ÇokFena

Well-Known Member
anahtar bulmak şans işi her gün oynamaya zorlayan bir etkinlik.haylaza katılıyorum elmas harcamak için zorluyor

sargeras.

Well-Known Member
anahtar takvimi bitirmek elmas kullanmadan çok zor yada çok şanslı olunacak ki tamamlansın zaten çıkan ödüllere bakınca da çok komik 1 tane anahtar açtım 9000 madalya çıktı :) diğerinden ise erzak çıktı :) yani uğraşmaya değmez zaten ren geyiğinden ortalama 1000-2000arası elmas istiyorlar bütün hepsinin tamamlayınca üstüne bir de bu
2. sıkıntı ise seti tamamlamak için illaki 3 binayı da kurmak yine sadece elmas harcayarak olabilecek bir şey kısacası elmas harcamak için yapılmış bir etkinlik böyle yaparak sadece oyundan soğutuyorsunuz zaten etkinliği bitirmek için az veya çok elmas harcayan var olucak yıllardır bu oyunu oynuyorum ama bu kadar berbat ve kötü bir etkinlik ilk defa gördüm adeta kimse tamamlayamayıp elmas harcasın diye yapılmış :D

RIFKI

Active Member
Anahtar olayı çok saçma olmuş , ben zorla her gün saçma sapan günlük ödüller için yıldız kullanmak zorunda mıyım?
Ki kullanmadım zaten :)

-ART-

Active Member
X2 Var Günün ödülünü kazandım ama 2 tane verilmedi. NEDEN...?

Eklentiler

• a1.jpg
    a1.jpg
    729,9 KB · Görüntüleme: 22

ÇokFena

Well-Known Member
anahtar takvimi bitirmek elmas kullanmadan çok zor yada çok şanslı olunacak ki tamamlansın zaten çıkan ödüllere bakınca da çok komik 1 tane anahtar açtım 9000 madalya çıktı :) diğerinden ise erzak çıktı :) yani uğraşmaya değmez zaten ren geyiğinden ortalama 1000-2000arası elmas istiyorlar bütün hepsinin tamamlayınca üstüne bir de bu
2. sıkıntı ise seti tamamlamak için illaki 3 binayı da kurmak yine sadece elmas harcayarak olabilecek bir şey kısacası elmas harcamak için yapılmış bir etkinlik böyle yaparak sadece oyundan soğutuyorsunuz zaten etkinliği bitirmek için az veya çok elmas harcayan var olucak yıllardır bu oyunu oynuyorum ama bu kadar berbat ve kötü bir etkinlik ilk defa gördüm adeta kimse tamamlayamayıp elmas harcasın diye yapılmış :D
benden uçak fabrikası çıktı:eek: dehşet bir ödül nereye yerleştirsem acaba

Egkce

Member
Dünya haritasında bölge için savaş yapıyoruz biz 8 birlikten fazla ekleyemiyoruz bot 16 adamla oynuyor bu adaletsizliği artık değiştirin saçmalık ya okyanus geleceğinin askeri birimi ile buz çağının askeri zaten denk değil savunma satın alıyorum saldırı satın alıyorum yine olmuyor bu ne dir ya ayıp emeğe saygısızlık başka bişey değil emek verdiğim oyunu silmeyi düşünüyorum tat vermiyor artık iyi oyunlar herkese tabi bu yazdıklarım kimsenin umrunda olmayacak bu da bı gercek

Samatya

Active Member
"""Aynı setten başka benzersiz binaların yanına yerleştirildiğinde ek üretim gerçekleşir"""

Şimdi ben 2 tane Badem Ezmesi Fırını'nı yanyana kurduğumda , ek üretimi kazanabilecek miyim? +1 fpyi alabilecek miyim yoksa başka bir fırın mı kurmam lazım?

Kasif 0420

Member
Görev bölümünde kısıtlama neden yapılıyor anlamadım. Günde 30 yıldız anahtar nasıl bulunur. İlave binalar tamamen anahtara endeksli ve tüm kutular açılmadan alınamaz durumda. Şimdiden 4 anahtar eksik. Oynamak için istek kalmadı. Günlük görevlere 50 /100 / 200 yıldız veren görevler ekleyin. Veya açılan kutuların içerisinde bol miktarda yıldız olsun.

sleeplesslady

Well-Known Member
"""Aynı setten başka benzersiz binaların yanına yerleştirildiğinde ek üretim gerçekleşir"""

Şimdi ben 2 tane Badem Ezmesi Fırını'nı yanyana kurduğumda , ek üretimi kazanabilecek miyim? +1 fpyi alabilecek miyim yoksa başka bir fırın mı kurmam lazım?
başka fırın kurmanız gerekli, farklı fırınınyanında olduğunda bonus verir