• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kış Etkinliği 2017

• Konuyu başlatan DeletedUser34950
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32602

Guest
şekilsiz ve cok parcali bir bina seti ve parcalar zor kazaniliyor o yuzden ben toplamaya calismadim bile sehrimi onunla kirletmek istemem

DeletedUser33788

Guest
Kötü bir 2017 etkinliği daha. Genel olarak kötü bir etkinlik yılının yine kötü bir etkinliği. Görsel bütünlüğü olmayan saçma sapan bir set. Zaten bu set fikrini kim çıkardıysa, nasıl bir işsizlik örneğidir. Hadi diğer setlerin toplayınca ortaya güzel bir görsel çıkıyordu. Bunda o da yok. Alakasız alakasız parçalar. Her şeyi geçtim bari seti düzgün bir şekilde kurduktan sonra bütün gibi hareket etsin. Taşısan taşınmıyor zaten işkence gibi, geri depolasan depolanmıyor 9 parça set, 9 bina depolama lazım. Bilmiyorum ya eski heyecanı kalmadı etkinliklerin.

DeletedUser35299

Guest
Kötü bir 2017 etkinliği daha. Genel olarak kötü bir etkinlik yılının yine kötü bir etkinliği. Görsel bütünlüğü olmayan saçma sapan bir set. Zaten bu set fikrini kim çıkardıysa, nasıl bir işsizlik örneğidir. Hadi diğer setlerin toplayınca ortaya güzel bir görsel çıkıyordu. Bunda o da yok. Alakasız alakasız parçalar. Her şeyi geçtim bari seti düzgün bir şekilde kurduktan sonra bütün gibi hareket etsin. Taşısan taşınmıyor zaten işkence gibi, geri depolasan depolanmıyor 9 parça set, 9 bina depolama lazım. Bilmiyorum ya eski heyecanı kalmadı etkinliklerin.

Merhaba BarahiR90 bildiğiniz üzere yönetici olduğumuz kadar aynı zamanda oyuncu olarakta devam etmekteyiz ve sizlere oranla eksilerimiz var artılarımız yok denecek kadar az. Benim şahsi fikrim etkinlik binalarını ihtiyaçlara göre güncellemekten yana. Aynı özelliklere sahip eski etkinlik binalarını silerek yada depolayarak yeni gelen güncel ve daha işlevsel etkinlik binalarını yerleştirebilirsiniz. Söylediğim gibi bu tamamen şahsi fikrim ve uyguladığım yöntem. Etkinlik henüz bitmedi ve halen eksik parçalarınızı tamamlayabilirsiniz. Ben şu şekilde bir dizilim yaptım.

6yAv5N.png

Şahsi olarak saldırı ve savunma bonusları yanında + fp almak açısından faydalı olabilir. +4 saldırı, +5 savunma, 4 fp, +5 ürün, + diğerleri... Dediğim gibi dizilimler sizin şahsi taktikleriniz ile alakalı fakat mevcut duruma uyum sağlayarak en fazla faydayı elde edecek şekilde hareket etmeniz muhtemelen yararınıza olacaktır. Tekrar söylüyorum şahsi olarak saldırı ve savunma bonusları için seti tamamladım seti istemediğiniz zaman alternatif olarak BT ve diğer özel binaları da elde edebilirsiniz. Bu tamamen sizin oyun stratejiniz ile alakalı. Aslında hemen hemen her etkinlikte olan olaylar :)

DeletedUser35873

Guest
BarahiR90 a şu konuda katıldığımı bildirmek isterim SilverWolfTR iki tane kazandım ertesi gün üçüncüyü alınca haliyle yer açmak gerekiyor yer açıp taşımaya kalktığımızda diğer binalar gibi üretimi olduğu yerden devam etmiyor. üretim sayacı sıfırlanıyor. bundan dolayı bende sildim (etkinlik binalarını iki kere taşımak zorunda kaldım sıfırlanıncada sildim) Şuanda mesela kilise buğday tarlası şövalye gibi inşası üretimi uzun ve maliyetli olanları toplamaya çalışıyorum