• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kış Etkinliği 2017

• Konuyu başlatan DeletedUser34950
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34843

Guest
Görev listesini bilen varsa, yardımcı olabilir mi?

DeletedUser35356

Guest
Merhaba kış etkinliğinde yönetim binasının her gün 10 yıldız verdiği yazılmış ancak ben yönetim binasından onu alamadım

DeletedUser32576

Guest
Günlük bir görev yapabiliyoruz. Ben ilerleme çağındayım, keşif görevleri iki gün sürüyor, bu nasıl olacak? Sanırım bazı görevleri yetiştiremeyecez.

DeletedUser35714

Guest
Günlük bir görev yapabiliyoruz. Ben ilerleme çağındayım, keşif görevleri iki gün sürüyor, bu nasıl olacak? Sanırım bazı görevleri yetiştiremeyecez.

Etkinlik görevlerini, etkinlik bitinceye kadar istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Siz görevleri tamamladıkça günü geçen görevler peş peşe gelecektir.

DeletedUser35356

Guest
Kış etkinliği binalarının her biri ikinci kez özel hediye olacakmı?

DeletedUser35356

Guest
Kış etkinliği binalarının her biri yalnız bir kez mi özel hediye olacak?

izcesur

Well-Known Member
Bundan önce set olarak verdiğiniz etkinlik binaları -aynısı da olsa- yan yana getirildiğin de bonus kazanıyor ve kazandırıyordu.. Kiş köyü parçalarında birden fazla olan parça yan yana konduğunda ne bonus kazanıyor ne de kazandırıyor. Bu alışık olmadığımız yeni durum önceden bildirilmedi de

DeletedUser35714

Guest
Bundan önce set olarak verdiğiniz etkinlik binaları -aynısı da olsa- yan yana getirildiğin de bonus kazanıyor ve kazandırıyordu.. Kiş köyü parçalarında birden fazla olan parça yan yana konduğunda ne bonus kazanıyor ne de kazandırıyor. Bu alışık olmadığımız yeni durum önceden bildirilmedi de

Daha önceki etkinlik binaları da bu şekildeydi. Birden fazla aynı binaya temas ediyorsa sadece birini kabul ediyor. Lütfen tekrar kontrol edin.