• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kültürel Yerleşke -Antik Mısır

Meriç V

New Member
Arkadaşlar Mısır yerleşkesini biz nasıl oynayabileceğiz kimse net bir açıklama yapmamış lütfen yardımcı olurmusunuz? çünkü güncelleme geçti değişen bir şey yok bizim mi bir şey aktive etmemiz lazım

DeletedUser29334

Guest
Arkadaşlar Mısır yerleşkesini biz nasıl oynayabileceğiz kimse net bir açıklama yapmamış lütfen yardımcı olurmusunuz? çünkü güncelleme geçti değişen bir şey yok bizim mi bir şey aktive etmemiz lazım

Kültürel Yerleşime erişebilmen için Demir Devrindeki "Saban" teknolojisinin açılmış olaması gerek

GodOfDarkness

Active Member
Detaylıca kültürel yerleşimi inceledim ve bitirmeye çalışacağım. Şu var ki bu bir oyun ve insan zevk almak, stres atmak ve kendini geliştirmek için oynar. Ancak artık bu oyun insanı strese sokmak ve sıkıntı çıkarmak için güncelleme yapıyor. Örnek vermek gerekirse şehirdeki taşlar, üretim için gerekli hammaddeyi savaş yaparak kazanma ve zor orduyu geçememe, gereğinden büyük yönetim binası vb. Olarak çoğaltılabilir.
Amacınız insanların zevk almasını ve bunun yanısıra maddi imkanı olanların elmas almasını sağlamak ise doğru yolda olmadığınızı belirtirim. Tabiki burada yazılanların foe merkez için çok bir önemi olduğunu da düşünmüyorum. Çünkü az oyuncuya sahip bir serverda oynuyoruz. Diğer ülke veya serverlar bundan memnun ise sorun yok olarak düşüneceklerdir.

Tulkas

Well-Known Member
Merhaba Kral ve Kraliçeler;

Sizin de bildiğiniz gibi, Kültürel Yerleşke Antik Mısır 18 Mart tarihinde oyuna yüklendi. 19 Mart sabahı, gördük ki ikinci özellik olan Beta serverinda da test ettiğimiz ve temsilcilikten alacağınız günlük Deben henüz aktive olmamış. Bunu şu anda ilk planlandığı gibi ayarladık ve düzelttik.

Bu aksaklıktan dolayı hepinizden özür dileriz.

Teşekkürler.
Bu sıkıntıdan mı kaynaklı bilmiyorum ama Beta'da ilk tur ödülü herkese verildi. Ben henüz 3. görevde olmama rağmen, ertesi gün girdiğimde yerleşimin tamamlandığını ve envanterimde özel binanın bulunduğunu gördüm. Burada böyle bir telafi olmayacak mı? :)

xmen

Emekli Takım Üyesi
Bu sıkıntıdan mı kaynaklı bilmiyorum ama Beta'da ilk tur ödülü herkese verildi. Ben henüz 3. görevde olmama rağmen, ertesi gün girdiğimde yerleşimin tamamlandığını ve envanterimde özel binanın bulunduğunu gördüm. Burada böyle bir telafi olmayacak mı? :)

Beta sunucuları, test sunucusu olduğu için yerleşim ödülü binalarınında test edilmesi gerekebiliyor. Ayırca bu kısımlarda kullanabilmeniz için hesabınıza elmas yükleniyor. Canlı sunucular için maalesef bu durum söz konusu değil :)

Tulkas

Well-Known Member
Beta sunucuları, test sunucusu olduğu için yerleşim ödülü binalarınında test edilmesi gerekebiliyor. Ayırca bu kısımlarda kullanabilmeniz için hesabınıza elmas yükleniyor. Canlı sunucular için maalesef bu durum söz konusu değil :)
Üzdü.:(

DeletedUser31283

Guest
Mısırda olayın suyu iyice çkmış resmen bize ana dünyadaki herşeyi bırak sadece mısırla uğraş demişsiniz. Asker üret savaş yap ürün üret genişleme aç kalırsa yeni teknoloji aç. En çok kur sil yapılan şey yol onuda git paralı yap. Yerleşimin şeklini değiştirmek için binaları silmek lazım çoğu zaman ama tercih zor. Askeri binaları silsen kurulup tekrar slotları açıp 4 asker üretmeye katlanmak mı yoksa ürün binalarını silip gelişimi yavaşlatmak mı. Daha zor seviye askerlerle savaş kazanamadım 8 asker kayıp oldu mu tüm gün asker üretmeye uğraşıyoruz. Açıkcası insanları strese sokmaktan başka bişey değil bu

GodOfDarkness

Active Member
Mısırda olayın suyu iyice çkmış resmen bize ana dünyadaki herşeyi bırak sadece mısırla uğraş demişsiniz. Asker üret savaş yap ürün üret genişleme aç kalırsa yeni teknoloji aç. En çok kur sil yapılan şey yol onuda git paralı yap. Yerleşimin şeklini değiştirmek için binaları silmek lazım çoğu zaman ama tercih zor. Askeri binaları silsen kurulup tekrar slotları açıp 4 asker üretmeye katlanmak mı yoksa ürün binalarını silip gelişimi yavaşlatmak mı. Daha zor seviye askerlerle savaş kazanamadım 8 asker kayıp oldu mu tüm gün asker üretmeye uğraşıyoruz. Açıkcası insanları strese sokmaktan başka bişey değil bu
Aynen şimdi benim başıma geldi. Hemde normal zorlukta orduyu yenemedim ve tüm askerler yok oldu. Ürün üretme durdu. Yani bu kültürel yerleşim bence foenin yaptığı en kötü bölüm olmuş. Zevk vermekten ziyade sıkıntı veriyor. Devam etmeyi düşünmüyorum.

DeletedUser29334

Guest
30.000 deben topla
30 arpa topla
30 çömlek topla
30 çiçek topla
30 adak topla
Kültürel yerleşim antik mısırın son görevi Ödül =10 fp
yorumsuz...