• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kültürel Yerleşke -Antik Mısır

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi
tumblr_inline_oaaifc5kzG1uqm1uf_500.png

Değerli oyuncularımız Kültürel Yerleşke -Antik Mısır hakkında geri bildirimlerinizi burada yapınız.

DeletedUser30108

Guest
Antik mısır ödül binalarının özellikleri içinde Saldırı Ordusu için Saldırı Bonusunun olmayışını büyük eksiklik olarak görüyorum.
Değerlendirmeye alınırsa seviniriz.

serdalca08

Well-Known Member
Beyaz renkteki yollar çok kötü olmuş şehirde bağlantı zor değiştiriliyor.siyah olarak görünse iyi olur.

DeletedUser36815

Guest
5. büyük rün taşını tamamlayıp bunları da denemek istiyorum ^^

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Bu güncelleme ile eklendi galiba,savaş alanında sektörlerin künyesi daha güzel görünüyor,künyedeki renkler daha netleşmiş. Elinize sağlık.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Daha önce Viking veya Japonya oynamışsanız aynı yerde bu yerleşim yeri de. Bu dediklerimden birisine devam ediyorsanız onları sonlandırdıktan 24 saat sonra oynayabilirsiniz.

NeyzeN

Member
Tahıl çiftliğini kurdum ancak üretim başlamıyor. Kırmızı ok ile gösterilen nedir? nasıl elde ederim anlamadım.

1584635903157.png

-TUGRA-

Member
saldırı ordumuzun bonusları burada da mısır yerleşiminde yaptığımız savaşlarda da geçerli olmalı bence :)