• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kültürel Yerleşim: Feodal Japon Geri Bildirim

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi
index.php

Değerli oyuncularımız Kültürel Yerleşim: Feodal Japon ile alakalı tecrübe ve fikirlerinizi bizimle burada paylaşınız :)

DeletedUser34435

Guest
vikinklere devam edebilecek miyiz
dort gorev daha kaldi ve yggdrassil icin son yukseltme kitini almadim halen
en az bir ay surer almam

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi
Japonya'ya geçebilmek için wikingi bırakmanız gerekecektir bu yüzden vikingler devam edecektir.

aliozan

Well-Known Member
japonlara başlamadan vikinglere devam edebiliyor muyuz? yoksa mecburen bırakmak zorundamıyız? ben vikinglere devam etmek istiyorum.

Tulkas

Well-Known Member
Özel bir görevi bitirdikten sonra, haritanın dışında bir tüccar binası açılacak. Tüccar bir kere ulaşılabilir olunca, günde bir kere yeni/rastgele teklif alacaksınız.
Demişsiniz... Bu özel göreve Beta'da baktığımda 6. görev olduğunu görüyorum. Bu görevin sırası her yerleşim denemesinde değişecek mi yoksa 6. görev olarak sabit mi? Siz görev sırasını belirtmemişsiniz, o yüzden sorma gereği duydum.

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi
japonlara başlamadan vikinglere devam edebiliyor muyuz? yoksa mecburen bırakmak zorundamıyız? ben vikinglere devam etmek istiyorum.
Japonya kültürel yerleşimine geçmek için wiking yerleşkenizdan ayrılmalısınız bunun dışında istemediğiniz halde japonya kültürel yerleşkesine geçemezsiniz.

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi
Demişsiniz... Bu özel göreve Beta'da baktığımda 6. görev olduğunu görüyorum. Bu görevin sırası her yerleşim denemesinde değişecek mi yoksa 6. görev olarak sabit mi? Siz görev sırasını belirtmemişsiniz, o yüzden sorma gereği duydum.
Görevler ile ilgili hiç bir zaman görevleri belirtmiyoruz kültürel yerleşim açılır açılmaz oyuncularımız paylaşmaktadır zaten :)

DeletedUser31283

Guest
Bence her yerleşimin süresi olmalıydı.. Vikingler geldiği ilk gün başladık ve geçen hafta tüm seriler bitti.. şimdi japonlar başlıcak onuda bir şekilde (elmas vs kullanarak) bitireceğiz ama sınırsız süre tanıyarak, uğraşan çaba gösteren insanların avantajlarını bir şekilde ellerinden alıyorsunuz.

DeletedUser34832

Guest
Bence her yerleşimin süresi olmalıydı.. Vikingler geldiği ilk gün başladık ve geçen hafta tüm seriler bitti.. şimdi japonlar başlıcak onuda bir şekilde (elmas vs kullanarak) bitireceğiz ama sınırsız süre tanıyarak, uğraşan çaba gösteren insanların avantajlarını bir şekilde ellerinden alıyorsunuz.
Kültürel yerleşkeler yapmak yada yapmamak tamamen sizin tasarrufunuz dur. İdeal zamanda bitirmek belki biraz masraf gerektirebilir ama kazanımlara bakıldığında hiç de yadırganmayacağı yada gereksiz olduğu düşünülemez. Dolayısı ile çabanız karşılıksız değil....
İlk başlarda bildiğiniz gibi inşa süreleri çok uzundu ve yeterli süreyi elde etmek zor oluyordu ve bu durum iyileştirildi.
Sizin gibi değerli oyuncularımızın makul önerileri bizim için gerçekten çok önemlidir.
Bu tür gelişmeler yada eklentiler ile alakalı oluşturduğumuz geri bildirim sayfasına fikir ve önerilerinizi bırakın, emin olun makul öneriler mutlaka ilgili birime ulaştırılıyor...
İyi eğlenceler dilerim....;)

DeletedUser31283

Guest
Kültürel yerleşkeler yapmak yada yapmamak tamamen sizin tasarrufunuz dur. İdeal zamanda bitirmek belki biraz masraf gerektirebilir ama kazanımlara bakıldığında hiç de yadırganmayacağı yada gereksiz olduğu düşünülemez. Dolayısı ile çabanız karşılıksız değil....
İlk başlarda bildiğiniz gibi inşa süreleri çok uzundu ve yeterli süreyi elde etmek zor oluyordu ve bu durum iyileştirildi.
Sizin gibi değerli oyuncularımızın makul önerileri bizim için gerçekten çok önemlidir.

Ben 13.yerleşkeye başladığımda sürelerle alakalı düzeltme oldu.. Yani benim ve benim gibi oynayan arkadaşlar için faydalı olmuş sayılmaz... Benim bahsettiğim durum 3 ocak 2019 da başlayan vikinglerin, 10 temmuzda gelecek olan japonlarla son bulmasıydı.. Sürelerde bitirmem en iyi ihtimalle bana fazladan 1 adet seviye 5 rün taşı kazandırmıştır.. Fazlası değil !!

Yggdrasil 'den 1 ayda bitirende %30 saldırı bonusu alıyor, 1 senede bitirende.. Bu gibi durumları kontrol etmeli ve ödüllendirme sistemini oluşturmalısınız bence..

DeletedUser34832

Guest
Ben 13.yerleşkeye başladığımda sürelerle alakalı düzeltme oldu.. Yani benim ve benim gibi oynayan arkadaşlar için faydalı olmuş sayılmaz... Benim bahsettiğim durum 3 ocak 2019 da başlayan vikinglerin, 10 temmuzda gelecek olan japonlarla son bulmasıydı.. Sürelerde bitirmem en iyi ihtimalle bana fazladan 1 adet seviye 5 rün taşı kazandırmıştır.. Fazlası değil !!

Yggdrasil 'den 1 ayda bitirende %30 saldırı bonusu alıyor, 1 senede bitirende.. Bu gibi durumları kontrol etmeli ve ödüllendirme sistemini oluşturmalısınız bence..
Doğru ama unutmayın mevcut sistem zaten yerleşkeyi erken bitireni ödüllendiriyor. Run taşı sırf bunun için planlanmıştır.
Bildiğiniz gibi Run taşı sadece yerleşkeyi erken bitirenlerin sahip olabileceği yada fazlaca sahip olabileceği özel bir binadır ve amacı sizlerin çabalarını ödüllendirmektir.

DeletedUser31283

Guest
Ne hikmetse japonlar başlayalı 5 gün oldu ama hala x4 göremedik. İhtimal var deyip sanki sistemi kapatmışsınız gibi bir his var içimde.

DeletedUser34832

Guest
Ne hikmetse japonlar başlayalı 5 gün oldu ama hala x4 göremedik. İhtimal var deyip sanki sistemi kapatmışsınız gibi bir his var içimde.
:rolleyes: Sizin gibi kıdemli bir oyuncunun TR destek biriminin buna müdahil olmayacağını bildiğini umardım doğrusu, şaşırdım...
Biz oyun içindeki akışa yada oyun içi kazanımlara veya vs vs vs..., hiç bir şekilde müdahil değiliz bişeyleri kısmak yada açmak asla bizim için mümkün olmadı ve olmayacaktır....
Sanırım bu ilk tur sizin için, devam edin kuvvetle muhtemel sonraki yerleşke hasatlarında artarak izleneceğini sanıyorum.
:p Zaman zaman gelen ticketlerde bildirim sonrasında bir değişiklik olduğu söylense de bu sadece güzel bir tesadüf eseridir.o_O

Tulkas

Well-Known Member
İlk turda şans %3, zaten 33 hasada 1 denk geliyor. Benim de yaklaşık 5 gün oldu başlayalı, sadece 1 kere denk gelebildim. Bu arada Tüccar çok iyi bir özellik olmuş. x4'ün yarattığı stresi biraz azaltmış ama genişleme açma maliyetleri de bir o kadar masraflı hale gelmiş. :)

DeletedUser31283

Guest
:rolleyes: Sizin gibi kıdemli bir oyuncunun TR destek biriminin buna müdahil olmayacağını bildiğini umardım doğrusu, şaşırdım...
Biz oyun içindeki akışa yada oyun içi kazanımlara veya vs vs vs..., hiç bir şekilde müdahil değiliz bişeyleri kısmak yada açmak asla bizim için mümkün olmadı ve olmayacaktır....
Sanırım bu ilk tur sizin için, devam edin kuvvetle muhtemel sonraki yerleşke hasatlarında artarak izleneceğini sanıyorum.
:p Zaman zaman gelen ticketlerde bildirim sonrasında bir değişiklik olduğu söylense de bu sadece güzel bir tesadüf eseridir.o_O
:D :D Yine ne hikmetse bu mesajı yazdıktan sonra x4 geldi :) Bakalım hele 1-2 tur daha bitirelim neler olacak görelim :)

DeletedUser35898

Guest
Bana şuana kadar hiç denk gelmedi hangi üretim seçeneğinde geliyor.

Tulkas

Well-Known Member
Yerleşimi tamamlamam için 2 günden fazla sürem var ve sadece bir miktar enstrüman toplamaya ihtiyacım var tüm görevleri tamamlamak için. 2 gündür tüccarda hep aynı ürünler denk geliyor. Tamam hadi enstrüman çıkmıyor 2 gündür de, bu tek düzelik neden? Bunun rastgele olması gerekiyor. Yeni bir şans elde edeceğini düşünerek 1 gün boyunca teklif bekliyorsun, 2 gün üst üste sana yaramayacak her teklif geliyor. Keşke düne ait de ekran görüntüsü alabilseydim. Oyun zaten yerleşimi gittikçe zorlaştırmak için haritada engeller oluşturuyor, ödül sürelerini kısaltıyor ama "rastgele" teklif vermesi için eklenen tüccar özelliğinin pek de "rastgele" işlemediğini görmek gerçekten sinir bozucu.

Eklentiler

• japan.jpg
    japan.jpg
    225,6 KB · Görüntüleme: 4

Tulkas

Well-Known Member
3 gün üst üste, sadece Zırh... Büyük istikrar gerçekten. :) Sizin elinizde olmadığını biliyorum ama bunu bir olumsuz geri bildirim olarak iletirseniz memnun olurum.

Eklentiler

• japan2.jpg
    japan2.jpg
    207,7 KB · Görüntüleme: 6

DeletedUser31283

Guest
Yerleşimi tamamlamam için 2 günden fazla sürem var ve sadece bir miktar enstrüman toplamaya ihtiyacım var tüm görevleri tamamlamak için. 2 gündür tüccarda hep aynı ürünler denk geliyor. Tamam hadi enstrüman çıkmıyor 2 gündür de, bu tek düzelik neden? Bunun rastgele olması gerekiyor. Yeni bir şans elde edeceğini düşünerek 1 gün boyunca teklif bekliyorsun, 2 gün üst üste sana yaramayacak her teklif geliyor. Keşke düne ait de ekran görüntüsü alabilseydim. Oyun zaten yerleşimi gittikçe zorlaştırmak için haritada engeller oluşturuyor, ödül sürelerini kısaltıyor ama "rastgele" teklif vermesi için eklenen tüccar özelliğinin pek de "rastgele" işlemediğini görmek gerçekten sinir bozucu.

3 gün üst üste, sadece Zırh... Büyük istikrar gerçekten. :) Sizin elinizde olmadığını biliyorum ama bunu bir olumsuz geri bildirim olarak iletirseniz memnun olurum.

Sadece aklıma geldiği için soruyorum işine yaramayan ürün gelince reddete basıp teklifi atıyormusun? Çünkü o teklif müzakere yada reddet yapılmadığı sürece değişmiyor..