• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Köy Düzeni Sorunu!

• Konuyu başlatan DeletedUser35546
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35546

Guest
Merhabalar.
Konuya direk geçicek olursak, biz tüm köy düzenini değiştirmek istiyoruz ama yer yok ve hepsini teker teker kaydıra kaydıra duzeltmek zorundayiz.

Bunun yerine hepsini kaldirip istedigimiz gibi teker teker bombos bir köy duzeninde yapsak daha mantikli ve daha pratik olmaz mi? Yani acilen bu guncellemeyi bekliyoruz

Tesekkur ederim

DeletedUser35572

Guest
+1 dostum senin önerilerini gerçekten ben daha önce dşünmüştüm :) tek tek işkence gibi, mesela köy düzenle dedğinde tüm alanalar boş olup binaları tek tek kendmiz yerleştirsek harika olur

DeletedUser35762

Guest
oyunun en büyük sorunlarından birisi olarak bende katılıyorum arkadaşlar. Dominationsa kadar bir sürü oynadığım oyun var hepsinde düzeni yeniden oluşturabiliyorsunuz bir tek bu oyunda sıkıntı aldığın binaların boyutu farklı ve tek tek oraya kaydır buraya kaydır yeniden düzenlemek ölüm. Düzeni komple kaldırıp yeniden düzenlenebilecek bir sistem istiyoruz hatta acil olursa çok seviniriz. oyundan zevkim kaçıyor yoksa yavaş yavaş

DeletedUser35299

Guest
Değerli oyuncularımız;

Talepleriniz ve istekleriniz bizim için önemlidir ve gerekli bildirim oluşturulacaktır. Fakat şu aşamada alternatif çözüm olarak şehir düzenleme programlarını deneyebilirsiniz. FoE'ye kurumsal olarak ait olmayan fakat şehrinizi düzenleme konusunda yardımcı olabilecek programları kullanabilirsiniz. Unutmayın ki bizlerde aynı zamanda sizin gibi oyuncuyuz ve bu gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Biraz araştırmanız kısa vadede size yardımcı olacaktır.

DeletedUser35299

Guest
Yalnız şunu belirtmem lazım sitelerin %100 güvenli olduğunu söyleyemem. Kimin art kimin iyi niyetli olduğunu bilemeyiz. Bu sebepten daha çok üst seviye şehirlere bakarak neyin ne şekilde düzenlenebileceğine dair fikir sahibi olmak ve hayal gücünüzü kuvvetlendirerek hareket etmek daha doğru olacaktır.

DeletedUser35572

Guest
Sıradaki güncellemede bu olsa özellik olsa süper olur, geliştiriciler için zor olmayanın bir kodlama ile eklenebilir die düşünüyorum :)

DeletedUser31283

Guest
Ne zamandır düşündüğüm ama bir türlü foruma girip öneri yazamadığım bir konu. Nasıl ki motivasyon kitinin teklisi ve tüm binalara yapılan hali varsa, bina depolamanında teklisi varken bunun yanında toplu envatere atma olayı olsa harika olur..