• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

HTML5 versiyon hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34832

Guest
html5beta_logo.png
Merhaba Kraliçeler ve Krallar,

Bu konu, oyunun 1.128'e güncellenmesinden sonra kullanıma sunulacak HTML5 versiyonu hakkında geri bildirim toplamak amacıyla açılmıştır.
Bu oyun için önemli bir teknik değişiklik olacağından, lütfen aşağıdakiler hakkında bize geri bildirimde bulunun:
  • Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? (Chrome, Opera, Firefox, Sarafi, Edge)
  • Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? (Windows 10, Windows 7, Linux, MacOS)
  • Oyunun hangi kısmından bahsediyorsunuz? (Şehir, Lonca Seferi, Araştırma, Lonca Kıta Haritası, vs.)
  • Eğer biliyorsanız, oyunu nasıl bir sistemde oynuyorsunuz? (Bellek, İşlemci, Ekran Kartı)
  • Oyun sizin için ne kadar iyi gidiyor?
  • Görülebilir bir durumdan bahsederseniz, bir ekran görüntüsü eklemeniz çok faydalı olur.

Eğer isterseniz, Ayarlar menüsü altından "hakkında" seçeneğine giderek, buradan "panoya kopyala" seçeneğini ile geri bildiriminize faydalı olacak bilgiler ekleyebilirsiniz.
Neler düşündüğünüzü görmeyi merakla bekliyoruz! :)

FoE Takımınız...

DeletedUser35412

Guest
Merhaba ilk önce güncelme icin tsk ederim su html5 versiyonunu da görücez sanırım iyi olmalı ben Chrome tarayıcı kullanıyorum oyunun sehir kısmı bana ilgi veriyo yani sehir kısımı nasıl olucak bu html5 gelince yine de ekran aynı kalıcakmı yoksa yok oyunu nasıl bir sistemde oynuyosunuz sorunsunu tam da bilmiyorum ama benim icin oyun iyi gidiyo akarınca gidiyo bu kadar benden tsk ederim:):):D:D:D:)

DeletedUser32572

Guest
ben beta da kullanıyorum ve oldukça memnunum. bir de şehir inşa güncellemesi gelse. süper olurdu. Beta da mavi ekran hatası veren inşa güncellemesi de yakın zamanda çözülüp gelecektir galiba. Şehri tamamen toplayıp sonra dizmek mükemmel olacak.