• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Hesap Silinmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser32966
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32966

Guest
S.a cümleten hayırlı akşamlar
Başlıktaki yazdıgım konuyla ilgili bir öneri hesap silme seçeneği koyulabilirse veya otomatik bi hale sokulup 6 ay girmeyen örnegin aktif olmamış bir şehrin otomatik silinmesi gibi bir sistem olursa çok yararlı olur bir dünya komşu geliyor, listelerden bi o kadar daha denk geliyorum hesabını ana bina harici silmiş veya oyunu bıraktım yazısını yazıp yol u ana binadan ayırıp birdaha oyuna girmeyen insanlarla dolu bunların silinmesi serverleride playerlerıda rahatlatacaktır hem komşularımız olarak hemde oyun olarak teşekkürler ..

DeletedUser35685

Guest
Hesap silme olmasın, insanlar belli bir seviyeye geldikten sonra belirli bir süre oyuna ara vermek isteyebilirler. silme ile birlikte hesap dondurma tatil seçeneği olabilir.

DeletedUser35299

Guest
S.a cümleten hayırlı akşamlar
Başlıktaki yazdıgım konuyla ilgili bir öneri hesap silme seçeneği koyulabilirse veya otomatik bi hale sokulup 6 ay girmeyen örnegin aktif olmamış bir şehrin otomatik silinmesi gibi bir sistem olursa çok yararlı olur bir dünya komşu geliyor, listelerden bi o kadar daha denk geliyorum hesabını ana bina harici silmiş veya oyunu bıraktım yazısını yazıp yol u ana binadan ayırıp birdaha oyuna girmeyen insanlarla dolu bunların silinmesi serverleride playerlerıda rahatlatacaktır hem komşularımız olarak hemde oyun olarak teşekkürler ..

Değerli oyuncularımız;
https://forum.tr.forgeofempires.com...oyun-kuralları-1-eylül-2015den-itibaren.6787/

İlgili sayfada daha detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Fakat özetle hesap silinmesine ilişkin kural şu şekildedir :

Oyun hesaplarınızda ki hareketsizlik sonucu hesabınız 30 gün sonra inaktif olabilir. Ancak hesabınızda elmas varsa, siz silinmesini talep etmediğiniz sürece hesabınız ve elmaslarınız kalacaktır.