• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

genişleme güncellemesi

• Konuyu başlatan DeletedUser32044
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32044

Guest
Merhaba sn yetkili ,

Bir arkadaşın düşüncesidir aslında bende aynı şekilde düşündüğüm için öneride bulunmak istedim,
oyun ve oyuncular için çok önemli bir yara olduğunu düşünmekteyim genişlemeyi yanlış yere kullanmanın sıkıntısı bende bu yüzden şu şekilde bir öneride bulunuyorum ...

Genişleme hakkımızı bir bölgeyi 4*4 şeklinde(para iadesi yapılmasın,elmas ve madalya iadesi yapılsın) boşaltarak geri iade olarak edebileceğimiz bir ortam yapılabilir bunu yapınca yeniden bize bir genişleme hakkı tanınsın aynı paraya başka bir yerde genişlememizi kullanalım ..

Üst Foe yönetiminin bunu değerlendireceğini umuyor, iyi günler diliyorum ...

Saygılarımla ....
MMDemr

DeletedUser31091

Guest
evet katılıyorum şehrini çok işlevsiz yönlendiren oyuncularvar hepsine şehirlerini yeniden belirleme hakkı verilmeli önerinde gayet güzel elmas ve madalyalar geri verilir ötekiler gider yada düzenleme yapılacaksa o arazinin ordan sökülmesi altına erzağa bağlı olabilir. altı nve erzak verip genişlemeyi kaldırıp altın ödeyip tekrar kurabilmekde olabilir. herşey mümkün bir şekilde çözülsün o mesele :D gerisi önemli değil ...