Gelecek Çağlara Ait Asker Edinme

'Yardım ve Sorular' forumunda devrimkemal tarafından 7. Kas 2018 tarihinde açılan konu

 1. devrimkemal

  devrimkemal Member

  Katılım:
  25. Nis 2018
  Merhaba,

  bazı oyuncuların mevcut çağlarından bir ya da iki çağ sonrasına ait askeri birlikleri bulunmakta. Bu nasıl mümkün olabiliyor?
   
 2. John WickTR

  John WickTR Moderator Yönetim Ekibi Forge Of Empires

  Katılım:
  1. Kas 2018
  Ben hiç öyle bir olaya tanık olmadım bir örneklem yapabilir misin?
   
 3. devrimkemal

  devrimkemal Member

  Katılım:
  25. Nis 2018
  Ben Geç Dönem Orta Çağ'dayken envanterime Sömürge Çağı'na ait olan iki birim Silahşör geldi. Ayrıca lonca gruplarında saldıranın kendi çağından üst askeri birimlerle yağmalama girişiminde bulunduğu ve bunun nasıl mümkün olabildiğine ilişkin sorular gördüm. Bizzat ben tanık oldum ve tanık olanlara rastladım. İki ihtimal üzerine konuşuldu. Birincisi; kule savaşlarında birinci olunursa böyle bir durumla karşılaşılacağı. İkincisi; kıta haritasında sonraki çağlara ait sektörlerin ele geçirilmesi sonucu bonus olarak böyle bir durumla karşılaşılacağı. İkisini de yeniden denedim ancak böyle bir durumla tekrar karşılaşmadım. Ben de foruma danışmak istedim.
   
 4. John WickTR

  John WickTR Moderator Yönetim Ekibi Forge Of Empires

  Katılım:
  1. Kas 2018
  Bahsettiğiniz durumu sorup(tecumseh SGO) daha detaylı öğrendim. Üst çağlardan askeri birlik bulunma durumu görevlerden kaynaklanıyormuş. Örneğin siz Geç Dönem Orta Çağdayken envanterinize gelen iki silahşör de muhtemelen öyle gelmiştir. Kendi çağınızın görevlerini erkenden bitirip üst çağ görevlerine geçmişsiniz ve yaptığınız görevlerden birinden o askerleri kazanmışsınızdır. Daha önce tanık olduğunuz durumlarda muhtemelen bunun sonucunda oluşan durumlardır.
   
  devrimkemal ve AkhilleusFoE bunu beğendi.

En üst