• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
  BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
 • Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 başladı.
  Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
  Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Wiki sayfamızı da inceleyebilirsiniz.
 • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
  Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.
 • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  Detaylar için buraya tıklayınız.
 • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
  Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  Detaylar için buraya tıklayınız.

Gelecek Çağlara Ait Asker Edinme

 • Konuyu başlatan DeletedUser36280
 • Başlangıç tarihi

DeletedUser36280

Guest
Merhaba,

bazı oyuncuların mevcut çağlarından bir ya da iki çağ sonrasına ait askeri birlikleri bulunmakta. Bu nasıl mümkün olabiliyor?
 

DeletedUser36525

Guest
Ben hiç öyle bir olaya tanık olmadım bir örneklem yapabilir misin?
 

DeletedUser36280

Guest
Ben Geç Dönem Orta Çağ'dayken envanterime Sömürge Çağı'na ait olan iki birim Silahşör geldi. Ayrıca lonca gruplarında saldıranın kendi çağından üst askeri birimlerle yağmalama girişiminde bulunduğu ve bunun nasıl mümkün olabildiğine ilişkin sorular gördüm. Bizzat ben tanık oldum ve tanık olanlara rastladım. İki ihtimal üzerine konuşuldu. Birincisi; kule savaşlarında birinci olunursa böyle bir durumla karşılaşılacağı. İkincisi; kıta haritasında sonraki çağlara ait sektörlerin ele geçirilmesi sonucu bonus olarak böyle bir durumla karşılaşılacağı. İkisini de yeniden denedim ancak böyle bir durumla tekrar karşılaşmadım. Ben de foruma danışmak istedim.
 

DeletedUser36525

Guest
Bahsettiğiniz durumu sorup(tecumseh SGO) daha detaylı öğrendim. Üst çağlardan askeri birlik bulunma durumu görevlerden kaynaklanıyormuş. Örneğin siz Geç Dönem Orta Çağdayken envanterinize gelen iki silahşör de muhtemelen öyle gelmiştir. Kendi çağınızın görevlerini erkenden bitirip üst çağ görevlerine geçmişsiniz ve yaptığınız görevlerden birinden o askerleri kazanmışsınızdır. Daha önce tanık olduğunuz durumlarda muhtemelen bunun sonucunda oluşan durumlardır.