Gelecek Çağlara Ait Asker Edinme

Dorian Gray

Member
Merhaba,

bazı oyuncuların mevcut çağlarından bir ya da iki çağ sonrasına ait askeri birlikleri bulunmakta. Bu nasıl mümkün olabiliyor?
 

Dorian Gray

Member
Ben Geç Dönem Orta Çağ'dayken envanterime Sömürge Çağı'na ait olan iki birim Silahşör geldi. Ayrıca lonca gruplarında saldıranın kendi çağından üst askeri birimlerle yağmalama girişiminde bulunduğu ve bunun nasıl mümkün olabildiğine ilişkin sorular gördüm. Bizzat ben tanık oldum ve tanık olanlara rastladım. İki ihtimal üzerine konuşuldu. Birincisi; kule savaşlarında birinci olunursa böyle bir durumla karşılaşılacağı. İkincisi; kıta haritasında sonraki çağlara ait sektörlerin ele geçirilmesi sonucu bonus olarak böyle bir durumla karşılaşılacağı. İkisini de yeniden denedim ancak böyle bir durumla tekrar karşılaşmadım. Ben de foruma danışmak istedim.
 

John WickTR

Member
Bahsettiğiniz durumu sorup(tecumseh SGO) daha detaylı öğrendim. Üst çağlardan askeri birlik bulunma durumu görevlerden kaynaklanıyormuş. Örneğin siz Geç Dönem Orta Çağdayken envanterinize gelen iki silahşör de muhtemelen öyle gelmiştir. Kendi çağınızın görevlerini erkenden bitirip üst çağ görevlerine geçmişsiniz ve yaptığınız görevlerden birinden o askerleri kazanmışsınızdır. Daha önce tanık olduğunuz durumlarda muhtemelen bunun sonucunda oluşan durumlardır.